Черкащина лідує за кількістю щеплень від COVID-19

0
291

Черкащина знаходиться в трійці лідерів областей з вакцинації населення. В області функціонує 24 центри вакцинації. Зробити щеплення можуть усі охочі віком від 18 років.


З початку вакцинальної кампанії на Черкащині провели 264 тисячі щеплень. Першу дозу отримали 170 тисяч черкащан. Завершили вакцинацію 93,5 тисяч людей в області.

Лідером за охопленням щепленнями від COVID-19 дорослого населення є місто Київ, де провакциновано принаймні однією дозою майже 667 тис. жителів, двома дозами — 395 тис. У першій п’ятірці, крім Черкаської, також Київська, Полтавська та Чернігівська області.
Найнижчі показники охоплення у Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської та Одеської областей.
Україна постійно нарощує темпи вакцинації. Так, кількість щеплень у липні склала 2,9 млн та перевищила кількість щеплень, зроблених за попередні чотири з невеличким місяці вакцинальної кампанії (кінець лютого-червень) — 2,7 млн. За 11 днів серпня вже здійснено понад 1,4 млн щеплень.


Обирайте зручний пункт чи центр вакцинації та запишіться на щеплення онлайн чи за телефоном пункту чи центра.

Також, нагадаємо, що в Умані діє два центри вакцинації.

Список та контакти на https://list.covid19.gov.ua/ та за телефоном

Станом на 11 серпня на національних та регіональних складах знаходиться майже 7 млн доз вакцин різних виробників. Країна постійно отримує нові й нові партії вакцини. Наразі цього достатньо, щоби щепити все більше українців від коронавірусної хвороби.
Пам’ятайте, що вакцини захищають від важкого перебігу та ускладнень від COVID-19 та рятують життя.

0 800 60 20 19.

(фото з мережі інтернет)

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я