Черкаська виправна колонія закупила картоплю по 7,28/кг, а мер Умані Цебрій – по 20 грн/кг

0
469

Як ми вже повідомляли, мерія закупила для міської лікарні майже 10 тонн картоплі по рекордній ціні – 20 грн за 1 кілограм.

Черкаська виправна колонія закупила картоплю по 7,28/кг, а мер Умані Цебрій – по 20 грн/кг

Таким чином, поповнивши особистий бюджет мера Умані Олександра Цебрія приблизно на 100 тис грн.

Тепер Виконком Уманської ради оприлюднив публікацію-виправдання.

Працівники мерії вказують на те, що депутат Яценко нібито не займається своїми обов`язками та в тіні оббріхує міську владу.

Тому пояснюють, що було придбано картоплю начебто по 14 грн.

(На платформі онлайн-оголошень «OLX» ціна за 1 кг картоплі в Умані – від 8 до 10 грн.

Народний депутат України Антон Яценко відреагував на цю ситуацію на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Виконком Уманської міської ради не вірить своїм очам, як можна було закупити картоплю за ціною 20 грн за 1 кг для…

Опубліковано Anton Yatsenko Вівторок, 31 березня 2020 р.

«Меру було б непогано знати, що Черкаська виправна колонія №6, де б він мав опинитись за розкрадання грошей міста, в березні закупила картоплю по 7,28 грн за 1 кг, а не по 20 грн, як в Цебрія. Можливо, в нього вона “особливих” сортів», – зауважив парламентар.

Тобто, мер закупив картоплю як мінімум в 2 рази дорожче і отримав «заслужений навар» – 12,72 за кожен кг ( тобто, всього він отримав близько 100 тис).

Але ж договір є договір. У документі чітко вказана ціна – 20 грн за 1 кг картоплі. І закуплено її було для Уманської міської лікарні.

Народний депутат додав, що поки пан Цебрій займається корупцією та знімає постановочні ролики з бізнесменами, він просто працює та допомагає людям.

Спеціально для мера Умані та Виконкому Уманської міськради на своїй сторінці Facebook народний обранець опублікував перелік справ, які були зроблені в сфері охорони здоров`я тільки за останній місяць його депутатської діяльності:

➡передано на Уманську міську лікарню сучасний апарат ультразвукової діагностики преміум-класу, 6000 штук одноразових медичних рукавичок540 комплектів протиепідемічного одягу, тонометрів для вимірювання артеріального тиску

Уманську міську лікарню забезпечено сучасним апаратом ультразвукової діагностики

Продовжую звітувати про свою діяльність.Уманську міську лікарню забезпечено сучасним апаратом ультразвукової діагностики преміум-класу Siemens Acuson X150.Такий апарат дасть змогу пацієнтам зробити якісну ультразвукову діагностику:- органів черевної порожнини;- малого тазу;- органів сечовивідної системи;- молочних залоз;- щитовидної залози.Раніше в лікарні не було можливості здійснювати ультразвукове обстеження щитовидної залози через відсутність спеціального датчика, тому зараз цю проблему вирішено. За допомогою сучасного апарата пацієнти зможуть зробити якісну діагностику щитовидної залози та своєчасно розпочати лікування.Для цього їм необхідно звернутись до свого сімейного лікаря, який дасть направлення на ультразвукове обстеження.Апарат буде використовуватись у відділенні екстреної медичної допомоги в кабінеті ультразвукової діагностики на 1 поверсі.Адреса: вул. Шевченка, 50, Уманська міська лікарня.Працюватиму і надалі над покращенням якості надання медичної допомоги у лікарнях..#АнтонЯценко #Україна #Умань #Уманськаміськалікарня #лікарня #допомогалікарні #УЗДапарат #ультразвуковадіагностика #медичнадопомога

Опубліковано Яценко Антон Середа, 4 березня 2020 р.

Постійно допомагаю лікарням. А зараз, у період епідемії коронавірусу, – це особливо важливо і необхідно.Тому на…

Опубліковано Яценко Антон Понеділок, 16 березня 2020 р.

Продовжую допомагати лікарням.Сьогодні лікарні у містах Умань, Христинівка та Монастирище було забезпечено засобами…

Опубліковано Яценко Антон Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

передано 11 тис штук одноразових медичних рукавичок на Уманську центральну районну лікарню, Уманську дитячу міську лікарню, Уманський пологовий будинок, Христинівську центральну районну лікарню, Монастирищенську центральну району лікарню

Продовжую допомагати лікарням.Сьогодні лікарні у містах Умань, Христинівка та Монастирище було забезпечено засобами…

Опубліковано Яценко Антон Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

забезпечено центральні районні лікарні у містах Жашків і Тальне одноразовими медичними рукавичками у загальній кількості 6400 штук

Звітую. Сьогодні було передано одноразові медичні рукавички на:✅Жашківську центральну районну лікарню – 3200…

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 24 березня 2020 р.

забезпечено реабілітаційним обладнанням для дітей з порушенням опорно-рухового апарату районний інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне

Інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне забезпечено необхідним реабілітаційним обладнанням

Постійно допомагаю дітям у лікуванні, реабілітації та в інших питаннях.Радий повідомити, що у січні цього року районний інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне було забезпечено необхідним реабілітаційним обладнанням для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.Зокрема, на центр було передано:➡реабілітаційні бруси, які сприяють формуванню ходьби дітей, відновленню рівноваги.➡балансуючу платформу, яка має три висоти для балансування та сприяє формуванню таких навиків:✅подолання страху перед висотою,✅відновлення рівноваги,✅формування сили волі,✅врівноваженість.Обладнання виготовлено з натурального дерева, тому воно є абсолютно безпечним для дітей.Його розмістили у кабінеті лікувальної фізкультури.Адреса: місто Тальне, вул. Соборна, 122а.Хоча місто Тальне і не відноситься до округу, по якому я обраний народним депутатом, але дітям потрібно допомагати.Працюватиму й надалі в цьому напрямку..#АнтонЯценко #Україна #Тальне #Тальнівськийрайон #інклюзивнийцентр #діти #допомогадітям #реабілітаційнібруси #балансуючаплатформа

Опубліковано Яценко Антон Середа, 18 березня 2020 р.

передано комп’ютери на будинки дитячої та юнацької творчості у містах Христинівка та Монастирище

Будинки дитячої та юнацької творчості в містах Христинівка та Монастирище отримали комп’ютери

Звітую. На початку листопада 2019 року будинки дитячої та юнацької творчості у містах Христинівка та Монастирище було забезпечено комп’ютерами.Зокрема, у Христинівському будинку творчості комп`ютери встановили у кабінеті «LEGO», відкриття якого я ініціював у 2018 році.Для навчання у кабінеті «LEGO» використовуються не тільки конструктори, а й робототехнічні системи. На занятті кожен учень самостійно створює та програмує робота. Тому комп`ютери допоможуть забезпечити повноцінний навчальний процес.А в Монастирищенському будинку дитячої та юнацької творчості комп’ютери облаштували в методичному кабінеті.Завдяки цьому вчителі можуть готувати необхідні навчальні матеріали для занять з учнями.Буду і надалі турбуватись про розвиток творчих здібностей у дітей..#АнтонЯценко #Україна #Умань #Христинівка #будинокдитячоїтворчості #творчіздібності #розвитоктворчості #діти #допомогадітям #кабінетLEGO

Опубліковано Яценко Антон Понеділок, 2 березня 2020 р.

➡подано проєкт постанови № 3256 від 23.03.2020 “Про спрямування заробітної плати народних депутатів України та виплат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень на заходи щодо подолання, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)

У період стрімкого поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) у лікарнях відсутні засоби та обладнання для боротьби з…

Опубліковано Яценко Антон Пʼятниця, 27 березня 2020 р.

➡постійно надаю допомогу в лікуванні дітей та дорослих;

➡інші добрі справи.

«А що зробив мер Цебрій разом зі своїм першим заступником Клочком? Із вкрадених грошей вони хоч копійку пожертвували на одну з лікарень Умані?» – поцікавився парламентар.

Більшість мерів міст України перерахували свої зарплати на потреби лікарень у період пандемії. А мер Умані що зробив?

Виписав собі, своїм заступникам та секретарям по 200 тис грн премії кожному. Окрім розкрадання міста, його більше нічого не хвилює.

«Переконаний, що у жовтні уманчани дадуть гідну оцінку діям мера-корупціонера. Мародерство, особливо в період епідемії, – це скотство!» – прокоментував Антон Яценко.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я