Черкаський обласний онкологічний диспансер забезпечено життєво важливим препаратом для лікування важкохворих

0
124

Черкаський обласний онкологічний диспансер потребував вартісного медичного препарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» для лікування онкологічних та онкогематологічних хворих.

Черкаський обласний онкологічний диспансер забезпечено життєво важливим препаратом для лікування важкохворих

Тому голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернулись до народного депутата Антона Яценка та Благодійного фонду “Сучасне село та місто” з проханням допомогти забезпечити лікарню цим препаратом.

Таким чином, було знайдено можливість допомогти медзакладу і 4 травня на Черкаський обласний онкологічний диспансер було передано 1000 флаконів медичного препарату “Альбумін Хьюман 25% Флексбумін” 100 мл.

Черкаський обласний онкологічний диспансер забезпечено життєво важливим препаратом для лікування важкохворих

«Від імені пацієнтів та трудового колективу диспансеру висловлюємо слова щирої вдячності Антону Яценку. Ваші добрі справи відгукнуться для Вас сторицею. Здоров’я Вам та всього найкращого!» – зазначили на сторінці Черкаського обласного онкологічного диспансеру у Facebook.

Ми знову дякуємо нашим благодійникам!Вже не вперше допомогу онкохворим надає народний депутат Антон Яценко (Anton…

Опубліковано Черкаський обласний онкологічний диспансер Понеділок, 4 травня 2020 р.

Зазначимо, що це життєво важливий препарат для лікування важкохворих. Його використовують під час оперативних втручань, при проведенні інтенсивної терапії, при травмах, опіках, захворюваннях печінки, нирок, набряку мозку тощо. Альбумін допомагає нормалізувати рівень білка в крові, відновлює і підтримує циркуляцію крові.

В аптеках ціна препарату становить близько 2 000 грн і не кожен хворий має змогу його придбати. А в Черкаському онкодиспансері, за рецептом лікаря, пацієнти зможуть отримати альбумін безкоштовно.

Народний обранець на своїй сторінці Facebook подякував Роману Боднару та Анатолію Бондаренку за те, що порушили цю проблему перед ним та Благодійним фондом “Сучасне село та місто” та зазначив, що готовий і надалі допомагати медичним закладам.

Спільними зусиллями турбуємось про здоров'я людей.Нещодавно до мене та Благодійного фонду "Сучасне село та місто"…

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 5 травня 2020 р.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка Уманську міську лікарню було забезпечено медичними засобами для боротьби з коронавірусною інфекцією, багатофункціональними ліжками і матрацами, протиепідемічним одягом і медичними рукавичкамипередано медичну каталку.

Крім того, одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарнюлікарні у містах Христинівка, МонастирищеЖашків, Тальне, Сміла, Звенигородка, Ватутіне, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, а комунальників Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було забезпечено багаторазовими масками і одноразовими медичними рукавичками.


Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я