Четверо паломників штурмували «Мегомметр»

0
878
О 9 ранку понеділка, щойно периметром підприємства „Мегомметр” пройшов начальник караулу, четверо паломників: троє молодих і один досвідчений, перестрибнули паркан і пішли прогулюватись територією. Проте їх стрибки зафіксувала відеокамера №13, яка і підняла тривогу. Від охорони підприємства паломники намагались відкупитись пачкою цигарок „ЛакіСтрайк” та папірцем у 100 доларів. Коли ж приїхала міліція, вони забули про українську мову…
Щойно начальник караулу зробив обхід, як за його спиною через височенний паркан перелізло четверо паломників. Вони і не підозрювали, що про їх візит відеокамера №13 знімає кіно. Охороні довелося викликати наряд міліції та затримати несподіваних гостей.
– Четверо паломників рвонули до гальванічного цеху. – розповідає начальник охорони Олександр Попков. – він розташований у колишній синагозі. Там ми їх зупинили. Спробували пояснити, що тут небезпечно – працюють механізми, багато хімії. Вели вони себе якось підозріло. А раптом вони вирішили закласти якусь бомбу? Той що старший, із великою хутряною шапкою і білих чулках, почав пропонувати відкупитись. Спочатку дістав пачку цигарок „ЛакіСтрайк”. Потім каже, що дасть сто доларів. Відповів йому – ми не продаємось.
Наряд міліції доправив їх до міськвідділку міліції. По дорозі вони „забули” українську мову і правоохоронцям знадобився перекладач. Паломники пояснили, що перелізли паркан, бо шукали коротку дорогу з ринку до синагоги. Покарати їх не можуть, в Законі немає відповідної статті. Їм було зроблено попередження.
Довідка: минулого тижня в Ізраілі затримали українського депутата, який сварився із дружиною у номері готелю. Від звинувачення у сімейному насиллі та ізраільської тюрми його врятувала лише дипломатична недоторканість. Якби ж громадянин України заліз на приватну територію чи підприємство, наслідки б були дуже серйозними.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я