Чиновниця з Уманської райради купила дорогий автомобіль та порушила закон про корупцію

0
162

9 вересня Уманський міськрайонний суд притягнув до адміністративної відповідальності посадовця з Уманської районної ради, яка не задекларувала відомості щодо продажу та придбання автомобіля. Участь у розгляді справи забезпечила прокуратура Черкаської області.

Стосовно головного спеціаліста Уманської районної ради було відкрито справу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Досудове розслідування встановило, що 23 січня 2018 року вказана посадова особа продала автомобіль вартістю майже 317 тис. грн, але не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані, зумовлені отриманням доходу від продажу машини.

Крім того, набувши цього ж дня у власність інший автомобіль вартістю понад 843 тис. грн, чиновниця повторно не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у своєму майновому стані.

За принципової позиції прокуратури Черкаської області 9 вересня Уманський міськрайонний суд визнав посадовця винуватою у вчиненні правопорушень та наклав два адміністративних стягнення у вигляді штрафів розміром у 1700 грн кожен.

Як зазначили у прес-службі прокуратури Черкаської області, наразі рішення суду ще не набрало законної сили.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я