«ЧистоУмань»: 20 квітня молоді мами організовують «генеральне прибирання» міста

0
738

Набрид бруд та сміття навколо? Мрієш про чисту Умань? Тоді приєднуйся до акції «ЧистоУмань» і ти зможеш допомогти своєму місту стати чистішим!
20 квітня о 10.00 ми чекаємо тебе, твоїх друзів та знайомих біля магазину «Вейкап». 
Де ми будемо прибирати? Давайте оберемо цю територію разом. В коментарях під даним постом пишіть свої пропозиції. Пропозиція,яка набере найбільше відгуків і стане місцем для нашого «генерального прибирання».
З собою просимо взяти рукавички для прибирання та гарний настрій! Чекаємо всіх у п’ятницю о 10 ранку біля «Вейкапу». Разом ми зможемо зробити Умань чистішою!

Набрид бруд та сміття навколо? Мрієш про чисту Умань? Тоді приєднуйся до акції «ЧистоУмань» і ти зможеш допомогти своєму місту стати чистішим! 20 квітня о 10.00 ми чекаємо тебе, твоїх друзів та знайомих біля магазину «Вейкап». Де ми будемо прибирати? Давайте оберемо цю територію разом. В коментарях під даним постом пишіть свої пропозиції. Пропозиція,яка набере найбільше відгуків і стане місцем для нашого «генерального прибирання».З собою просимо взяти рукавички для прибирання та гарний настрій! Чекаємо всіх у п’ятницю о 10 ранку біля «Вейкапу». Разом ми зможемо зробити Умань чистішою!Вікторія Михайлюк-Врачинська Лілія Кушніренко Liza Panchenko

Publiée par Zhanna Lison sur lundi 16 avril 2018

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я