«Цілодобове водопостачання в Умані буде постійно» – Антон Яценко

0
287

Нещодавно у ЗМІ та в соціальних мережах поширилась інформація про те, що для міст Умань і Біла Церква може припинитись водопостачання.

За інформацією Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось у Верхньому Білоцерківському водосховищі значно знизився рівень води. Це спричинено діяльністю мінігідроелектростанції, яка використовує воду з водосховища на свої потреби.

На ситуацію відреагував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Останнім часом у ЗМІ поширилась інформація про те, що для міст Умань і Біла Церква може припинитись водопостачання.За…

Опубліковано Яценко Антон Понеділок, 27 квітня 2020 р.

Парламентар повідомив, що терміново звернувся до комунального підприємства «Уманьводоканал» і ТОВ «Білоцерківвода» щодо недопущення цієї критичної ситуації.

«Поки я народний депутат, буду робити все можливе для того, аби в Умані постійно було цілодобове водопостачання!» – повідомив Антон Яценко.

Нагадаємо, у 2013 році народному обранцю вдалось вирішити проблему цілодобового водопостачання, яка десятиріччями вважалась невирішуваною.

А 13 квітня 2019 року за його підтримки було запущено в дію реконструйовану водонасосну станцію «Родниківка», на якій встановлено сучасне обладнання для послідовної очистки питної води. Це дало змогу значно покращити якість води. Тож тепер уманчани та жителі Родниківки, які користуються водою з міста, споживають чисту і якісну питну воду навіть без попереднього кип`ятіння.


Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я