День вуличної музики: де в Умані будуть грати улюблені музичні гурти?

0
917
19 травня з 10:00 до 22:00 год. кращі музичні колективи Умані виступатимуть для вас.

В Умані відбудеться День вуличної музики, де  уманчани зможуть вибрати на власний смак, який музичний гурт послухати. Приходьте на одну з п’яти локацій на вулицях міста і безкоштовно насолоджуся музикою, яку ти любиш!

У дендропарку «Софіївка» в “Павільйоні Флори» для тебе гратиме «Джаз Біг Бенд», а на «Площі Зібрань» ― духовий оркестр Уманського музичного училища.

Якщо ж тобі подобається важка музика, то вирушай на ROCK-локацію у парк ім. І. Д. Черняховського. Гурти Анти Noise, Chieftain, Red Lines та Towards Mayhem не дадуть тобі засумувати!

Для любителів надихаючої та експериментальної музики працюватиме локація біля магазину «Шалений світ моди». Там виступатимуть гурти G-Art, Our Athlantic, а також декілька місцевих реп виконавців та діджеїв.

Ще одна локація буде знаходитись на Набережній біля фонтанів «Перлина Кохання». Там виступатимуть гурти Northshine, «Атмосфера» та Bagiroff Band.
Також на Набережній можна буде побачити номери студій танцю Gut Dance Family, «Баттерфляй» та виступи вихованців Школи мистецтв.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я