Депутат Уманської міськради порушив закон «Про запобігання корупції»

0
154
Man Filling out Tax Form --- Image by © Royalty-Free/Corbis

У листопаді 2019 року депутата Уманської міської ради було притягнуто до адміністративної відповідальності за несвоєчасне подання електронної декларації.

Уманська місцева прокуратура забезпечила участь у розгляді справи про пов’язане з корупцією адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно одного із депутатів Уманської міської ради.

Депутат порушив вимоги ч. 1 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» та без поважних причин несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування. Таким чином чиновник вчинив адміністративне порушення, пов’язане з корупцією.

«За принципової позиції прокурора в листопаді 2019 року Уманським міськрайонним судом особу визнано винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення», ― зазначили у прес-центрі Уманської місцевої прокуратури.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я