Депутати Черкащини виступають за проведення комп’ютерної томографії легень для пацієнтів з підозрою на COVID-19

0
404

Таку ідею запропонував народний депутат України Сергій Рудик, який нещодавно вилікувався від коронавірусної хвороби.

Підтримав цю ініціативу і народний депутат України Антон Яценко.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Діагностика таких пацієнтів повинна бути своєчасною і ефективною, тому є доцільним проводити комп’ютерну томографію таким пацієнтам», – зауважив Антон Яценко.

Також він повідомив, що вже звернувся до Кабінету Міністрів України стосовно цього питання. Тому переконаний, що спільними зусиллями ми зупинимо поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Парламентар повідомив, що і надалі працюватиме в інтересах людей.

Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка Уманську міську лікарню було забезпечено медичними засобами для боротьби з коронавірусною інфекцією.

Крім того, до цього за підтримки парламентаря Уманська центральна районна лікарня отримала 8 багатофункціональних ліжок, 20 матраців та медичні каталки. Такий медичний інвентар отримала і Уманська міська лікарня.

А також за підтримки народного депутата одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, лікарні у містах Монастирище, Жашків, Тальне, Звенигородка, Ватутіне, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я