Держлісохорона Черкащини провела 1060 рейдів для виявлення лісопорушень

0
178

На Черкащині посилено рейдову роботу з охорони держлісфонду. Працівники державної лісової охорони згідно з окремо встановленими графіками патрулюють ліси, з метою попередження та виявлення незаконних рубок та інших лісопорушень. Автомобілі держлісгоспів, задіяні у рейдових патрулюваннях, обладнані GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації.

Про це інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Від початку року. було здійснено 1060 рейдів. На території держлісфонду було виявлено 24 випадки незаконних рубок – об’ємом 181,8 кубометрів  деревини. Сума заподіяних збитків становить  1,3 млн грн. Лісівниками до правоохоронних органів передано матеріали восьми справ щодо незаконних рубок.

Варто додати, що держлісгоспи налагодили співпрацю з правоохоронними органами щодо здійснення спільних заходів у напрямку недопущення лісопорушень та незаконних рубок, а також попередження порушень лісового законодавства.

Довідково: протягом 2019 року працівниками державної лісової охорони проведено 1170 рейдів з охорони лісів. Було виявлено 41 випадок незаконної рубки деревини загальним обсягом 212 кубометрів. Лісопорушниками заподіяно шкоди на 1,71 млн грн. Дев’ять справ було передано до правоохоронних органів – дві справи закриті за рішеннями судів, по семи справах наразі тривають слідчі дії.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я