Для дитячої міської лікарні придбали апарат “Радуга” за кошти благодійної акції

0
762

Щорічно місто Умань долучається до Всеукраїнської благодійної акції фонду «Серце до серця» з метою забезпечення дитячої міської лікарні якісним медичним обладнанням.

Yes17 квітня міський голова Олександр Цебрій передав прилад динамічної офтальмохромотерапії «Радуга» поліклінічному відділенню міської дитячої лікарні, який було придбано за зібрані кошти під час минулорічної акції.

Очільник міста зазначив, що у 2016 році в нашому місті в межах акції зібрано понад 7 тис.грн., на які придбано неонатальний пульсоксиметр. А вже минулого року в рамках акції «Серце до серця» спільними зусиллями в Умані зібрано понад 17 тис. грн. та придбано апарат «Радуга» для лікування хвороб зору у дітей.

YesОлександр Володимирович подякував усім, хто взяв участь у акції та підтвердив той факт, що в м. Умань живуть щирі та чуйні люди, які є небайдужими до людської, а особливо дитячої біди.

 

 

В цьому році міська благодійна акція «Серце до серця» проводиться в рамках ХIII – ої Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» для дітей з вадами слуху з 05 по 22 квітня.

Yes

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я