Для Ладижинської опорної школи закуплено новий шкільний автобус

0
398

20 липня в Ладижинській ЗОШ I-III ступенів, яка є опорним навчальним закладом в Уманському районі, відбулася радісна подія –  в якості цінного подарунка шкільній родині було вручено нового шкільного автобуса.

Для його придбання виділено 1 млн 850 тис. грн, що стало можливим завдяки співфінансуванню 50/50 районного бюджету (за рахунок субвенції сільських рад) з обласним. Купівлі транспортного засобу посприяв народний депутат України Антон Яценко. Автобусом будуть підвозитися учні з прилеглих сіл – Фурманки, Ропотухи, Шарино, Ятранівки, Рижавки та Городниці.

Взамін на гарний подарунок діти порадували усіх присутніх піснею та вирушили у подорож на новому комфортабельному автобусі.

У 2017/2018 в Ладижинській школі функціонувало 12 класів, навчалося 233 дітей. Школа нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за участь в регіональному етапі Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці, м. Черкаси, 2017 рік. Із  2013 року школа працює над науково-методичною темою «Компетентне використання інтерактивних форм і методів навчання педагогами – умова забезпечення ефективної і якісної освіти».

У 2018/2019 навчальному році в опорному навчальному закладі Ладижинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів освітнім процесом буде охоплено 29 першокласників,  для цього відкриється два класи (1-А та 1-Б). За рішенням педагогічної ради  1-А  клас братиме участь у науково-педагогічному проекті «Інтелект України», 1-Б навчатиметься за програмою Нової української школи. Організація освітньої діяльності здобувачів початкової освіти сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини.

На базі школи проходять  районні семінари-практикуми та майстер-класи. Кабінет інформатики  є одним із кращих у районі, створено шкільний сайт, який в 2011 році зайняв ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі освітніх сайтів, а в 2016 році зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий сайт ЗНЗ», оголошений Інтернет-порталом рейтингу освітніх закладів України. Наразі в навчальному закладі проводяться ремонтні роботи та облаштування нових класних кімнат.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я