Дмитро Безверхній: Книжковий подарунок до дня св. Валентина для НЕЇ та для НЬОГО

0
1069

Якщо шукаєте барометр, який вказує на рівень розвиток суспільства, дивіться показники ринку книжок. Суворі та об’єктивні закони попиту та пропозиції поставлять діагноз не лише економічному, але й інтелектуальному потенціалу країни. За останні роки українці все менше читають. Про це свідчать результати  дослідження маркетингової  компанії «TNS», яка опитала понад 50 тисяч людей віком від 12 до 65 років.  У 2017 році більше 50% українців не прочитали жодної книжки та цю ситуацію можна ще змінити.

Дмитро Безверхній: Книжковий подарунок до дня св. Валентина для НЕЇ та для НЬОГО

 

Часом нам доводиться чути звичну, і навіть трохи банальну, фразу “книга – найкращий подарунок”. Але нерідко саме вміло підібрана книжечка може стати хорошим дарунком для близьких вам людей. А тим більше, що вже не за горами одне з найбільш подарункових свят зими – День Закоханих. Отож, що подарувати їй, йому, чи й вам обом.

 

Книга для Неї:

Дмитро Безверхній: Книжковий подарунок до дня св. Валентина для НЕЇ та для НЬОГО “Теплі історії про кохання” від видавництва Брайт Букс. Це затишна, гарно оформлена збірка творів різних авторів. Оповідання тут сповнені багатьох переживань: є в них і радість, і хвилювання, ніжність і міць, віра й сподівання на краще, тріумф і туга, вдячність і прозріння. Оповідки змусять і весело посміятись, і засмутитися, а деякі – зворушать до сліз.

Збірка містить чотири тематичних розділи:

“Зустріч” – найоб’ємніший, про народження любові, шлях закоханих одне до одного крізь низку випробувань долі.

“Він і Вона” – розкриває психологію стосунків між чоловіком і жінкою.

“Одружені” – містить тексти, що іноді з гумором, а часом і серйозно, навіть піднесено висвітлюють особливості сімейних стосунків.

“Часоплин” – розділ, що став родзинкою книги, в цих історіях любов розкривається як всеохоплююче явище, як почуття, не підвладне часу.

Різні історії, різні персонажі та їхні такі несхожі долі, але об’єднує їх – кохання.

Книга для Нього:

Сунь-дзи “Мистецтво війни”

Дмитро Безверхній: Книжковий подарунок до дня св. Валентина для НЕЇ та для НЬОГО Якщо від війни неможливо сховатися, її варто перетворити на мистецтво… Унікальний трактат, що не втрачає своєї актуальності впродовж тисячоліть. Книга стане справжнісінькою перлиною, окрасою, чудовим подарунком, та збагатить знання читача розумінням усіх тонкощів мистецтва ведення війни – згодьтесь, в реаліях сучасності, це неабияк важливо.  “Видавництво Старого Лева” вперше переклало твір із китайського оригіналу українською мовою. Чим не ідеальний подарунок для вашого коханого обранця? Текст книги часто стосується не власне військової справи, більшість старовинних порад адаптуються до буденних справ, проблем та їх вирішення.

Чоловіки належно оцінять таких вишуканий подарунок, асоціюючи себе захисниками домашнього затишку та своєї держави.

Книга для обох:

Дмитро Безверхній: Книжковий подарунок до дня св. Валентина для НЕЇ та для НЬОГО

Рей Бредбері “Щось лихе насуває”

Якщо темної передгрозової ночі під нещадне завивання вітру в місті з’являються Продавець Громовідводів, Ілюстрований Чоловік, Карлик, Скелет і Порохова Відьма – знайте – щось лихе насуває! А коли до всього цього циркового кодла додати двох допитливих підлітків та старого батька-бібліотекаря – вийде неперевершена суміш із містичних забобонів, хлоп’ячих викрутасів, філософських роздумів та карколомних пригод!

Книжка спільної співпраці видавництв “Навчальна книга – Богдан” та “Вавилонська бібліотека”, здатна подарувати приємні години затишного (а подекуди прихолодженого страхом) читання.

Перше, що впадає в очі при виборі книги – це обкладинка – виконана в стилі циркових афіш минулого сторіччя, що вдало підкреслює й доповнює атмосферу та сюжет оповіді. Приємним бонусом для шанувальників текстів, які обрамлені в якісний папір, стане й “татуйований форзац” книжки. Тому ця книга стане справді красивим дарунком.

У розквіт гарбузової осені, напередодні Дня всіх святих, у 50-х роках ХХ століття, десь посеред просторої Леді Колумбії (в книзі це образ Америки), двоє чотирнадцятилітніх товаришів Джим Найтшейд та Вілл Галловей – різні як ніч і день, але невід’ємні один від одного – у хлопчачих байдиках справляли свою підліткову безтурботність, аж допоки передчуття бурі, що насувається стрімко та цілком ясно, як спалах блискавки, не погнало їх дощем у власні затишні домівки. У той час містер Чарлз Галловей (батько Вілла), бібліотекар-прибиральник намагався віднайти свої втрачені роки серед сотень і тисяч мовчазних стелажів книг. Кожен із них має страхи та мрії, приховані почуття та непереборні бажання, які можуть обернутися проти них самих і привести прямісінько на поріг смерті. Не кожному стане снаги пройти через Дзеркальні лабіринти свого Минулого й Майбутнього.

Замість грози на місто хмарами цукрової вати та заревами яскравих факелів насувався мандрівний цирк.

“Щось лихе насуває” – це історія  про небезпечні ігри з часом, та час, що мусить йти своїм природнім неспішним ходом; про справжню дружбу та її загартовування спокусами; про батьківську любов, щиру радість та усміх, що ховаються навіть у найбільш запечалених душах та серцях.

Книга справді може стати вдалим подарунком, якщо це хороша книга! І крім того, такий книжковий дарунок можна робити не тільки комусь, але собі, не чекаючи на жодні святкові дні, адже життя це вже привід для маленького свята!     

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я