До 25 червня пенсіонери Черкащини мають отримати одноразову грошову виплату в розмірі 1000 гривень

0
303

Одноразова грошова допомога має бути виплачена пенсіонерам протягом квітня – червня. Про це інформує головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Такі терміни передбачені Порядком виплати одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від першого квітня цього року № 251.

Нагадуємо, що пенсіонери, які отримують пенсію через банки, можуть бути спокійними. Уповноважені банки, відповідно до Порядку, забезпечили зарахування одноразової грошової допомоги ще 23 квітня.

Більшість пенсіонерів, які отримують пенсію через Укрпошту, повинні були отримати одноразову виплату протягом п’яти календарних днів із дня надходження коштів на рахунки Укрпошти (до 30 квітня).

На шосте травня одноразову грошову допомогу отримали вже 123,7 тис. пенсіонерів регіону (96,2 %).

Акцентуємо, що в разі неможливості отримання одноразової грошової допомоги протягом п’яти календарних днів (зміна місця проживання на період карантину, лікування в медичній установі тощо) АТ «Укрпошта» забезпечує її доставку в межах виплатних періодів, але не пізніше 25 червня 2020 року. Кошти, які пенсіонери не отримають до цього терміну, будуть повернені до державного бюджету.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я