До Дня міста в Умані визначатимуть найкраще підприємство року

0
902

З метою вияву та розвитку галузей економіки  у виробничій сфері, наданні послуг, сприяння створенню та забезпеченню роботи підприємств, щорічно до „Дня міста” проводяться міські конкурси на звання „Підприємство року”,  „Меценат Умані” (Кращий учасник добродійних акцій), „Кращий за професією в економічній сфері”.

Для участі у міських конкурсах,  необхідно надати техніко-економічні показники роботи підприємства за 7 місяців 2018 року та за відповідний період 2017 року за визначеними формами та пропозиції щодо кандидатури на здобуття звання „Кращий за професією”.

 1. I. Конкурс на звання „Підприємство року” проводиться в номінаціях:
 2. Підприємство-роботодавець.
 3. Підприємство-інноватор .

Враховується  інноваційна діяльність підприємства (освоєння нових видів інноваційної продукції, впровадження нових технологічних процесів).

 1. Підприємство-господар.

При визначенні переможця оцінюється прибутковість підприємства, рентабельність, відсутність різного роду заборгованості підприємства, враховуються обсяги інвестиційних капіталовкладень для розширення виробництва, створення промислових та соціально-культурних об’єктів, а також кращий благоустрій підприємства, що  визначається за результатами щорічного міського конкурсу „Чисте місто”.

 1. Кращий учасник зовнішнього ринку.

При визначенні переможця (додаток 4) враховується активна участь підприємства в заходах міжнародного співробітництва (семінари, симпозіуми, дольова участь у складі іноземних підприємств, поставки продукції на експорт, імпорт продукції).

 1. Кращий платник податків.

Визначається за інформацією Уманської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області щодо найбільших обсягів надходжень податкових платежів, сплатою податків в повній мірі та у відповідні терміни.

 1. Кращий товар у промисловій групі.
 2. Кращий товар у продовольчій групі.

При визначенні переможців в 6 та 7 номінаціях враховуються також наявність сертифікату відповідності на даний товар,  якісні характеристики (залучаються спеціалісти міського відділу стандартизації, метрології та сертифікації, УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ), відзначення товару різного роду нагородами, дипломами, відзнаками і т.п., наявність рекламації товару, враховується організація власних виставок продукції  та активна участь підприємства у виставках.

Переможцем конкурсу „Підприємство року”  стає підприємство, що здобуло перемогу в найбільшій кількості номінацій.

ІІ. Конкурс на звання „Меценат Умані” (Кращий учасник добродійних акцій) – переможець визначається за матеріалами про надану благодійну допомогу.

Для участі у конкурсах „Підприємство року” та „Меценат Умані”  подаються до 20 серпня 2018 року такі документи:

– заява на ім’я міського голови;

 • інформацію про надану спонсорську та благодійну допомогу за період з 01.08.2017 по 01.08.2018 (за напрямами – заклади освіти, охорони здоров’я, культури, соціальний захист, ремонт доріг, житлово-комунальне господарство, допомога малозабезпеченим тощо).

ІІІ. Конкурс на звання „Кращий за професією в економічній сфері”
(додаток 6).

Для визначення переможців конкурсу подаються пропозиції щодо кандидатури на здобуття вказаного звання та враховуються техніко-економічні показники роботи підприємств.

Для участі у конкурсі необхідно подати до 20 серпня 2018 року такі документи:

 • подання на ім’я міського голови;
 • техніко-економічні показники роботи підприємства;
 • виписку з протоколу зборів трудового колективу про визначення кращим за професією.

Умови проведення конкурсів з додатками щодо критеріїв визначення переможців, які необхідно надати для участі у конкурсах, розміщено на офіційному сайті Уманської міської ради за посиланням http://uman-rada.gov.ua/index.php/ekonomika/ekonomichnyi-visnyk .

За довідками звертатись в економічний відділ міської ради (каб. 325) або за телефоном 3-72-78,
E-mail: uman-econ@ukr.net.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я