ВАР провела зустріч з послом Німеччини для обговорення можливих напрямів співпраці

0
518

ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ВАР) запросила в Умань Надзвичайного і Поважного Посла Німеччини в Україні – пана Ернста Вольфґанґа Райхеля для обговорення можливих напрямів співпраці в аграрному секторі.

Посол ознайомився з діяльністю ВАР, Асоціації виробників молока, «Свинарі України», НАЦУ «Укрцукор» та Ради з питань експорту продовольства (UFEB), а також з ситуацією на вітчизняних ринках сої, молока, свинини, цукру.

Під час зустрічі сторони обговорили важливість підписання президентом законопроекту №7403-д, яким скасовується норма щодо НЕвідшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку для виробників, які самостійно поставляють ці культури за кордон. Пан Ернст Вольфґанґ Райхель погодився з необхідністю його впровадження та пообіцяв вітчизняним аграріям підтримку з боку Посольства Німеччини в Україні.

Також мова йшла про важливість ухвалення законопроекту №6527-д про сільськогосподарську кооперацію, на яке чекають малі та середні сільгоспвиробники.

Крім того, сторони обговорили можливість організації спільних виставок та форумів.

Нагадаємо, 11 червня Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу відвідав ВАР та обговорив можливі шляхи співпраці наших держав у аграрному та продовольчому секторах.

ВАР провела зустріч з послом Німеччини для обговорення можливих напрямів співпраці

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я