Доброта змалечку: маленькі уманчани допомагають бійцям АТО

0
614

Вирує життя гуртківців станції юних техніків не тільки на базі станції, філіях, а й за межами закладу. Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Станція юних техніків має не так багато можливостей, але головне – і коллектив, і вихованці, і батьківська громада СЮТ розуміють, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках, йдеться в повідомленні  Відділу освіти  Уманської міської ради.

Діти з хвилюванням і ніжністю виготовляють своїми руками поробки, пишуть маленькі листівки, створюють власні привітальні проекти з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.

4 січня 2018 року, уже вкотре, вихованці станції передали подарунки для воїнів АТО у міський волонтерський штаб. Ця доброзичлива діяльність допомагає вихованцям усвідомити свою громадянську позицію, внести свою маленьку часточку у добрі справи.

Крім цього, маленькі уманчани відвідують виставки державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» присвячені бойовим подіям на сході нашої країни, адже це невичерпне джерело набуття громадянської освіти та можливість вчитися реалізувати себе у служінні суспільству.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я