Дорогу між містами Христинівка та Монастирище відремонтовано

0
91

Завершився ремонт дороги, що проходить через місто Христинівка, селище Іванівка, села Шукайвода і Велика Севастянівка Христинівського району, місто Монастирище, села Орадівка та Попудня Монастирищенського району. Протяжність відремонтованої ділянки автошляху становить 28 км.

Фінансування на проведення ремонтних робіт у березні 2019 року вдалося добитися народному депутату України Антону Яценку, який звертався з цього питання до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та в. о. Голови державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака.

Варто зазначити, що Антон Яценко є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд).

Завдяки вказаному Закону було у декілька разів збільшено фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області. Зокрема, 35% коштів державного дорожнього фонду тепер спрямовуються на ремонт доріг місцевого значення.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я