Дорогу Умань-Бершадь ремонтують (ВІДЕО)

0
654

Триває ремонт траси Умань – Бершадь на таких ділянках: від села Юрківка у напрямку міста Умань, від повороту на село Томашівка у напрямку села Кочержинці та від повороту на село Громи у напрямку міста Умань.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

Дорогу Умань-Бершадь ремонтують (ВІДЕО)

Він системно працював над вирішенням питання ремонту дороги Умань – Бершадь. Саме за його зверненням до Укравтодору цю дорогу тепер ремонтують.

Впевнений, що протягом двох місяців тут буде нова асфальтована дорога, яка проходить біля сіл Юрківка, Посухівка, Антонівка, Максимівка, Осітна, Томашівка, Громи, Кочержинці, Полянецьке Уманського району“, – написав народний обранець.

Парламентар подякував міністру інфраструктури України Олександру Кубракову, який свого часу був головою Укравтодору, та голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Скічку за співпрацю в цьому питанні.

Нагадаємо, раніше за зверненням парламентаря було відремонтовано дорогу М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на проблемних ділянках між містами Умань та Христинівка, які раніше в народі називали «дорогою смерті».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я