Дружба без кордонів: в Умань на святкування дня міста приїхали делегації з міст побратимів

0
857

Великобританія, Польща, Естонія та Іспанія: 6 міст побратимів привітали уманчан з Днем міста. 5 жовтня міський голова Олександр Цебрій  провів офіційну зустріч з делегаціями поріднених міст з нагоди Дня міста Умань.

На святкування завітали делегації міст-побратимів: м. Курнік (Польща), м. Радвілішкіс (Литва), м. Хаапсалу (Естонія), м. Мілфорд Хейвон (Великобританія), м.Арагон (Іспанія), м. Хмільник (Україна).

Історія поріднення Умані з іншими містами сягає понад півстоліття і почалась з підписання Угоди про партнерські стосунки з м. Ромійї-сюр-Сен (Франція). І вже на сьогодні підписано 14 угод про поріднення із закордонними містами-побратимами.

Цього року плеяду зарубіжних міст-побратимів доповнили міста Нацерет Іліт (Ізраїль),  Цфат (Ізраїль), Курнік (Польща) та Батумі (Грузія), а також українські міста Кам’янець-Подільський, Хмільник та Тернопіль.

На зустрічі Олександр Володимирович вручив Подяки міського голови м.Умань за значний особистий внесок у справу розширення та зміцнення зв’язків з порідненими містами, спільні програми обміну досвідом в різних галузях місцевого самоврядування, соціальні і культурно-мистецькі проекти та з нагоди Дня м. Умань:

  • YesДороті Уолтер, голові Комітету поріднення міста-побратима Мілфорд Хейвон (Великобританія);
  • Йоланті Маргаітіене, директору адміністрації самоврядування Радвілішкського району Литовської республіки;
  • Пітеру Вікману, заступнику мера з будівництва м. Хаапсалу (Естонія);
  • Лешеку Орлевічу, коменданту пожежної частини м. Курнік (Польща).

Також очільник міста нагородив спільною відзнакою виконкому Уманської міської ради та міського товариства дружби «Умань-поріднення» за значний особистий внесок у справу розширення та зміцнення зв’язків з порідненими містами, спільні програми обміну досвідом в різних галузях місцевого самоврядування, соціальні і культурно-мистецькі проекти:

  • Єжи Лєхнєровські, бурмістра міста-побратима Курнік (Польща);
  • Станіслава Гвіздака, бурмістра міста-побратима Ланьцут (Польща);
  • Збігнєва Томашевські, радника районної ради міста Познань (Польща);
  • Лайсвунаса Вайчюнаса, директора школи імені Гражини міста-побратима Радвілішкіс (Литва).

«За цей період поріднення нам вдалося зробити багато добрих справ разом: налагоджений щорічний обмін делегаціями, підписані тривалі спільні проекти в області освіти, культури, охорони здоров’я і спорту, та багато чого іншого.

Нам особливо приємно, що в День народження Умані – ви разом з нами. Спасибі, що підтримуєте в хвилини скрути і розділяєте щасливу мить», – сказав міський голова Олександр Цебрій.

Yes

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я