Отримати комфорт і задоволення, поліпшити стан здоров’я і покращити самопочуття. І при цьому зекономити кошти. Душові системи незамінні для активних людей і сімей з дітьми. І дозволяють перетворити гігієнічну процедуру на задоволення з користю для здоровя – сучасні системи дозволяють чітко контролювати температуру незалежно від тиску в системі, мати функцію гідромассажу та допомагати в боротьбі з целюлітом. І як парадокс – навіть отримавши систему з опцією «тропічний душ», за рахунок якісного продуманного рішення використовується менше води.

«Вечірка» розпитала в Максима, консультанта інтернет-магазину «Імперія Сантехніки», які душові системи бувають і їх переваги.

Памятка. Головне, що потрібно запамятати при виборі душових систем, особливо з прихованим монтажем – це не брати системи китайського виробництва. Причина – дешевий силуміновий сплав чи звичайне чорне залізо, хоч і хромоване, не має довговічності і може спричинити прикрі поломки, які можуть спричинити потоп з відповідними наслідками. Брендові системи виготовляються з високоякісної латуні з багатошаровим хромовим покриттям. Та нержавіючої сталі.

Які системи бувають.
Вибір сьогодні великий – це душові системи з виливом і без, з верхнім і нижнім душем, гідромасажем, спеціальною лійкою «тропічний душ», яка дає широкий і приємний на відчуття шлейф води.

По способу монтажу: прихований монтаж і зовнішня душова система.

Прихований монтаж: Зручна і сучасна. Зайвих труб немає – всі елементи ховаються в стіні. Складається з змішувача прихованого монтажу, верхнього душу, виливу для ванни. Є варіанти і з нижнім душем. Потребує певних навичок і монтується під час ремонту.

Зовнішня душова система: ц
е зовнішній змішувач з душовою стійкою. Кріпиться до стіни. Легко встановлюється без спеціалізованого інструменту.

Сучасні душові системи універсальні, і легко монтуються як у ванній кімнаті, так і в душовій кабінці.

Але найцікавіше – це додаткові опції, які дозволяють зменшити витрату води і підняти комфорт і користь від прийому душу.

  1. Термостат. Душова система з термостатом дозволяє точно регулювати температуру води. Яку задасте – така і буде йти, незалежно від тиску в системі і температури холодної і гарячої води. Як кажуть – прощайте несподіванки, коли вас може облити спочатку холодною водою, а потім кипятком.
  2. Аератор. Корисна економія. Він накачує у воду повітря. Після чого факел душу буде дуже обємним і дозволяє комфортніше митися. Та зменшує витрату води майже до 30%.
  3. Гідромассаж. Душем по целюліту: Вибираємо душову систему з користю для здоров’я та гаманцяВи можете зробити струйки води мякими, гнучкими чи тонкими і гострими, як голка. Система формує подачу води з різним тиском, що створює приємні пульсації, поліпшує кровообіг в шкірі і самопочуття загалом. За рахунок поліпшення кровообігу, зникає целюліт.
  4. Каскад.Душем по целюліту: Вибираємо душову систему з користю для здоров’я та гаманця Цікава функція, яка прийдеться до смаку любителям контрасного душу та власникам бані чи сауни. Вода виливається на вас зверху з швидкістью до 200 літрів на хвилину, створюючи ефект перекинутої бочки.
  5. Тропічний душ. Відрізняється потужним приємним шлейфом води. Краплі падають вертикально вниз. У комплектації з аератором справжнє відчуття дощу.
    Душем по целюліту: Вибираємо душову систему з користю для здоров’я та гаманця

Де придбати та як зекономити.
Душові системи європейських виробників у звичайних магазинах коштують дорого. На їх ціну накладається вартість реклами, утримання персоналу, оренди приміщеннь. Тому пропозиції він інтернет-магазинів дозволяють відчутно зекономити. І придбати якісну систему за адекватну ціну.  Ціни ви можете переглянути на сайті Імперія Сантехніки та обрати систему до вподоби.
А консультації отримати за телефоном
Телефон: (044) 364-22-63
VIBER:   (097) 002-25-22
Lifecell:   (093) 064-22-55
KYIVSTAR:   (098) 999-42-75
MTC:   (050) 252-44-69

Душем по целюліту: Вибираємо душову систему з користю для здоров’я та гаманця

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я