«Два століття – одна війна»: в Умані відкрилась фотовиставка про воїнів АТО та УПА

0
1132

19 лютого, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, в приміщенні Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулося відкриття фотовиставки в межах масштабного культурно-просвітницького проекту «Два століття – одна війна», який охопив 27 міст України.

За твердженням організаторів, якими виступили Міжнародний націоналістичний конгрес та фундація «Вільні люди», виставка є мистецьким поєднанням сучасних документальних світлин російсько-української війни та архівних матеріалів часів визвольної боротьби Української Повстанської Армії. 27 стендів, представлених на виставці, зображають воїнів АТО та УПА в різні моменти життя: військових діях, побуті, рейдах, розвідці тощо.

Проведення виставки в Умані стало можливим завдяки сприянню історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Усіх охочих провести паралелі між подіями, що відбуваються зараз і які мали місце майже 100 років тому, запрошуємо відвідати фотовиставку, яка працюватиме до 13 березня. Вхід вільний.«Два століття – одна війна»:  в Умані відкрилась фотовиставка про воїнів АТО та УПА

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я