Два студенти з Умані перемогли у престижному турнірі зі змішаних єдиноборств

0
159

Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету Руслан Первак та Дмитро Головченко стали переможцями Кубку Західної України зі змішаних єдиноборств, який проходив у Львові 17 листопада.

«Серед 330 учасників турніру MMA «LEMBERG FIGHT CUP» Руслан Первак та Дмитро Головченко відзначилися майстерністю та одразу вийшли на головні позиції», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

Руслан Первак у ваговій категорії 70 кг у двох перших боях здобув перемогу достроково. Третій бій спортсмен закінчив нокаутом для свого суперника. У фіналі Руслан Первак одноголосно рішенням суддівської колегії здобув перемогу над суперником з Києва.

Дмитро Головченко виступав у ваговій категорії 65 кг. Свій перший бій уманчанин закінчив достроково, а другий бій виграв по балах. Третій бій знову закінчився достроково на користь спортсмена з Умані.

У фіналі Дмитро Головченко зустрівся зі спортсменом із Луцька, який раніше цього року став Чемпіоном Світу. За результатами бою судді також одноголосно віддали перевагу спортсмену з УДПУ.