Два уманчанина створили інтернет-проект для допомоги майбутнім бізнесменам у пошуку інвесторів для проектів

0
651
Два уманчанина створили інтернет-проект для допомоги майбутнім бізнесменам у пошуку інвесторів для проектів

Уманчани Дмитро Короташ та Антон Котвіцький створили інтернет-проект, який допоможе майбутнім бізнесменам знайти інвесторів для власних проектів. На сайті Level Invest можна розмістити бізнес-ідею і знайти партнерів, що допоможуть її реалізувати.

Ми поспілкувалися із творцями проекту Level Invest і дізналися детальніше про його особливість.

  • Ми громадяни, яким небайдужа доля країни, створили майданчик для реалізації різних проектів для бізнесу, – розповідає Дмитро Короташ.

Система працює в таких напрямках: технологіях, мистецтві, видавництві, ігри, кіно, музика та продукти харчування. Кожен громадянин України, який зареєстрований як підприємець, може авторизуватися на сайті, розмістити проект і знайти для нього інвесторів. Гроші повертати непотрібно.

  • Після розпаду радянського союзу виникла проблема, коли люди, які могли працювати над створенням національного продукту і популяризацією власної країни, мусили виїжджати закордон для того, щоб реалізуватися. Але ми всі маємо бути зацікавлені в тому, щоб науковці, медики, розробники та інша інтелігенція залишалася в Україні і могла поліпшувати життя простих громадян. Кожен охочий зможе допомогти нашим ідейникам реалізуватися. Це буде 100 гривень чи 1000 – інвестор обирає сам.

Проект Level invest створений на основі краудфандингу. Проектант розміщує на сайті ініціативу, а бажаючі його підтримати вносять кошти для її реалізації. За внесок доброчинці можуть отримати винагороду: сувенірну продукцію, товар, або сертифікат на майбутній продукт.

  • Як приклад, можна розглянути компанію Xiaomi, яка перед виробництвом продукції публікує ідею на краудфандингу та відслідковує, чи буде попит на цей продукт, чи ні, – додає Дмитро Короташ.

Тобто сайт можна використовувати як індикатор доцільності, прибутковості бізнес-ідеї.

  • Наша головна мета – дати можливість створювати національний продукт, цим самим вивести країну в лідери з виробництва, – підсумували розробники сайту Level invest.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я