Дванадцять уманських студентів отримали статуетку “Оскар”

0
746

Традицію наймаштабнішої кінопремії перейняли студенти УДПУ, де у головних ролях не провідні актори  світу, а кращі спортсмени, науковці і творчі особистості. Вже 5 рік поспіль на історичному факультеті відбувається нагородження кращих студентів року.

Дванадцять уманських студентів отримали статуетку "Оскар"За правилами конкурсу, близько сотні номінантів більше місяця змагались за першість, та у фінал шляхом таємного студентського голосування потрапило лише 36 студентів. В цей час організатори конкурсу досконально вивчали номінантів, щоб у день церемонії нагородження  озвучити ім’я найкращих зі сцени.

 

 

 

 

– Тепер цих хлопчиків «Оскарів» у мене двоє, вони зустрілися з різницею у п’ять років й одразу вподобали одне одного. Сподіваюсь, що колись до них приєднається й третій, але справжній за «Кращий сценарій». Такі маленькі приємності мотивують і додають снаги для руху вперед. Дякую організаторам та всім хто голосував за мою скромну кандидатуру.- зазначив Дмитро Безверхній, переможець у номінації «Відмінник року».

Ведучими свята стали Марина Сінета та Владислав Рудюк.  Студенти історичного факультету підготували для глядачів справжній фестиваль з щирими піснями, запальними танцями, вражаючими акробатичними номерами та силовим шоу. На завершення свята студентська рада влаштувала нагородження викладачів факультету.

Дванадцять уманських студентів отримали статуетку "Оскар"

За результатами церемонії нагородження статуетки «Оскар» отримали наступні номінанти:

«Відмінник року» – Безверхній Дмитро, «Група року» – 22 група, «Позитив року» – аматорський колектив «WHY NOT», «Староста року»- Манзик Юлія, «Душа гуртожитку» – Подолян Олег, «Перо року»- Мовчан Сергій, «Спортсмен року» – Неголюк Анастасія, «Волонтер року» – Радчук Анюта, «Відкриття року» – Гонтаренко Яна, «Стиль року» – Андрій Гончар, «Творча особистість» – Бектурганова Ніна та Должкевич Лілія, «Студент року» – Ольга Чумак.

Дванадцять уманських студентів отримали статуетку "Оскар"

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я