Дві уманчанки отримали кубки Національної премії «Найкраща українка в професії»

0
326

25 травня у Києві відбулося урочисте вручення І Національної премії «Найкраща українка в професії». Серед претендентів на головну нагороду було дві уманчанки ― художниця Одарка Дьома-Пісна та ресторатор Марина Шеремета.

Даний захід зібрав найуспішніших жінок різних професій, віку та статусу, які позиціонують себе як одні з найкращих у власній сфері. Організацію премії взяла на себе команда Всеукраїнського журналу Super Lady magazine.

«Простора зала зібрала найуспішніших професіоналів, які можуть сміливо заявити світу про себе та справу, яку вони роблять, не забуваючи про благодійність, адже метою заходу було допомогти дітям-сиротам та дітям, які опинилися у важких життєвих обставинах», ― зазначили організатори.

Під час урочистостей відбувся благодійний аукціон, під час якого вдалося зібрати 49 тисяч 800 гривень. Ці кошти будуть направлені на оздоровлення дітей під час літніх канікул.

За результатами онлайн голосування та за висновками комісії експертів Переможницею І Національної премії «Найкраща українка в професії 2019» стала Наталія Рязанова ― юрист, кандидат юридичних наук, патентний повірений, бізнес-тренер, керуючий партнер міжнародної патентно-юридичної компанії «СІОН», власник інтелектуального майданчика, де народжуються та виростають стартапи First EX1P.

Також було визначено ТОП 10 Найкращих у професії. Уманчанки Одарка Дьома-Пісна та Марина Шеремета були відзначені почесними дипломами та кубками.

Довідка.

Одарка Дьома-Пісна ― художник, учасник офіційного павільйону України 58-ї Венеціанського Бієнале. Учасник паралельного проекту в офіційному павільйоні Бангладешу на 58-ій Венеціанському Бієнале. Двічі увійшла в 50 кращих художників серед жінок за версією італійського каталогу «Woman’s Essence». Віце-президент італійської арт-організації «Musa International Art Space».

Дві уманчанки отримали кубки Національної премії «Найкраща українка в професії»

Марина Шеремета ― ресторатор, бізнес-леді, автор тренінгу «Секрети приготування щастя».

Дві уманчанки отримали кубки Національної премії «Найкраща українка в професії»

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я