Фермер з Уманщини незаконно захопив земельну ділянку вартістю 8 млн грн

0
187

В Уманському районі фермер незаконно привласнив земельну ділянку вартістю понад 8 млн грн. За позовом Уманської місцевої прокуратури районний суд повернув землю у власність держави. Завдяки втручанню прокуратури Черкаської області рішення суду у вказаній справі нещодавно було реально виконано.

Фермер отримав вказану земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства. При цьому чоловік перевищив норми безоплатної приватизації.

За позовом Уманської місцевої прокуратури районний суд визнав незаконним наказ Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та скасував запис про проведену державну реєстрацію права власності на землю.

Нещодавно за принципової позиції та ініціативи прокуратури Черкаської області рішення районного суду у вищезазначеній справі було виконано. До Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про скасування запису про право власності громадянина на земельну ділянку.

«Органами прокуратури Черкащини приділяється особлива увага реальному виконанню рішень суду у сфері земельних відносин, ухвалених у справах за позовами прокурорів в інтересах держави», ― зазначили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я