«Фонтани в Умані у цьому сезоні мають запрацювати!» – Антон Яценко

0
460

26 травня народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував інформацію, яка стосується запуску фонтанів в місті Умань.

На сесії Уманської міської ради, яка відбулась 22 травня, мер Умані Цебрій заявив, що у цьому році не будуть запускати…

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 26 травня 2020 р.

На фоні цієї публікації у групі «Офіційна група міста Умань» на Facebook розгорнулась дискусія.

Зокрема, громадянин Олег Гервас, який довгий час судиться з Антоном Яценком, сьогодні написав пост у цій групі. Він зазначає, що запуск фонтанів потрібен тільки народному депутату, а компанія «Імперія води» – це нібито його фірма.

На изображении может находиться: текст

Парламентар дав чітку відповідь на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, зокрема:

Після моєї вчорашньої публікації щодо запуску фонтанів у місті Умань спостерігаю дивну реакцію ряду осіб. Зокрема,…

Опубліковано Яценко Антон Середа, 27 травня 2020 р.

1. «Імперія води» є загальновідомою українською компанією, яка займається не тільки будівництвом фонтанів, а й благодійністю.

«Радий, що мені вдалось її переконати в питанні запуску фонтанів у місті Умань та безкоштовного їх обслуговування протягом туристичного сезону 2020 та сплатою всіх видатків на воду, електроенергію, консерванти та інші послуги», – повідомив народний обранець.

Він вважає, що це дуже хороша ініціатива на благо міста, яка підніме імідж компанії та сприятиме розвитку туризму в місті. А це, в свою чергу, збільшення надходжень до міського бюджету, розвиток готельно-ресторанного, торгівельного бізнесу тощо.

До того ж, після періоду карантину всі люди втомились і чекають на відкриття сезону фонтанів у місті Умань!

2. Я не займаюсь бізнесом і не маю відношення до компанії «Імперії води». Якщо Вас так цікавить, чия це компанія, зверніться до відповідних реєстрів.

3. !!! Ще раз наголошую, у цьому році з бюджету міста Умань не буде витрачено жодної копійки на запуск та обслуговування фонтанів.

«Усі витрати покриває компанія «Імперія води». Фонтани в Умані у цьому сезоні мають запрацювати! Тому звертаюсь до громадянина Олега Герваса! Не судіть всіх по собі 😂😂😂», – підсумував парламентар.

Нагадаємо, комплекс фонтанів «Перлина кохання» було відкрито 25 червня 2017 року за ініціативи народного депутата України Антона Яценка.

Минулого року фонтани відвідало близько 500 тисяч гостей.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я