Футбольна команда АТОвців з Умані завершила перший спортивний сезон

0
503

Свій заключний домашній матч команда наших земляків-учасників АТО провела 15 вересня в Городецькому. 

Суперниками уманчан стала футбольна команда  “Фортеця” з міста Камянець-Подільський. Результат – 3:0 на користь “Фортеці”.

– Програли 0:3 хоча грали добре і моментів як не дивно було багато… Далі, в неділю, їдемо в Калинівку Вінницької області. Там збираються всі команди дивізіону та грають останній тур. Там же і церемонія закриття. А 2 кращі команди в жовтні їдуть в Київ на фінальний етап. – розповів Владислав Барановський, учасник уманської збірної.

Також Владислав розповів і про заключний цього року виступ  команди:
– Грали з «Нивою-АТО» з Вінниці (23 вересня). Почали матч дуже жваво, можна сказати – затиснули суперника на його половині, мали декілька не 100%  моментів. А потім пропустили контратаку і з нею гол у власні ворота… Другий тайм видався рівним. Грали на зустрічних курсах і знову не логічний гол пропустили – після серії рикошетів біля штрафною м‘яч потрапив до гравця «Ниви», той вийшов віч на віч з нашим воротарем і реалізував свій шанс… А в кінці матчу Ігор Головко обіграв суперника в його карному майданчику, той збив його. Я взявся виконувати 11-ти метровий і так один м‘яч відіграли. Але майже відразу суддя свиснув про завершення матчу, не додавши бодай хвилини, хоча зупинки були….

– Які загальні враження, підсумки дебютного сезону?
– Турнір хороший, цікавий для дозвілля і, в принципі, для розвитку! Команда на прикінці сезону тільки трохи почала відчувати себе як ціле і турнір завершився! Будемо шукати підсилення на наступний сезон, а також як саме актуальне будемо надалі сподіватися на підтримку небайдужих людей!

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я