Футбольні змагання в УДПУ: за Кубок ректора змагались збірні команди іноземців, студентів та викладачів

0
529

23 та 24 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходили змагання з міні-футболу на Кубок ректора.

Учасниками спортивного турніру стали збірні факультетів та інституту, а також команди іноземних студентів та викладачів університету.

Ігри проходили за кубковою системою. За результатами першого дня змагань до півфіналу потрапили команди природничо-географічного факультету, іноземних студентів та дві команди факультету фізичного виховання (збірна всіх курсів та команда першокурсників).

Кожна команда продемонструвала чудову гру, витривалість, спортивний дух та бажання перемогти.

У фіналі зустрілися найсильніші – дві команди факультету фізичного виховання. Із рахунком 9:3 перемогла збірна всіх курсів факультету фізичного виховання, яка втретє стала Володарем Кубку ректора з міні-футболу.

Вітаючи учасників спортивного турніру, ректор університету Олександр Безлюдний побажав студентам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, прагнення бути кращими не лише у спорті, а й в житті.

Олександр Іванович вручив грамоти командам-учасницям змагань та почесну грамоту фіналістам, команді І курсу факультету фізичного виховання. Головною нагородою – перехідним кубком та медалями ректор нагородив футболістів збірної всіх курсів факультету фізичного виховання.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я