Хлібороби Черкащини розпочали другі жнива

0
122

На Черкащині триває збирання пізніх зернових та технічних культур. Кукурудзу на зерно вже зібрано на площі 14 тис. гектарів із середньою урожайністю близько 47 центнерів з гектара. Сою зібрали на 6 тисячах гектарів із середньою урожайністю 7,4 центнера. Урожайність соняшнику, який обмолотили з площі майже 30 тисяч гектарів, становить близько 24 центнерів, – передає “Урядовий кур’єр”.

Паралельно з другими жнивами, аграрії готують ґрунт та сіють озимі під урожай наступного року. Стримує посівну кампанію значний дефіцит вологи в ґрунті.

Несприятливі погодні умови та жорстка ґрунтова посуха призвела до зниження урожайності та втрат врожаю сільськогосподарських культур на території багатьох районів. Фахівці провели спеціальні обстеження понад 5,5 тис. гектарів посівів кукурудзи, сої та соняшнику, які вирощують 24 сільськогосподарські підприємства. Із зазначеної площі рекомендовано до списання значну частину урожаю, втраченого у зв’язку зі складними погодними умовами. За попередніми оцінками, найбільші втрати зафіксовано в Смілянському районі.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я