Христинівську центральну районну лікарню забезпечено ефективним препаратом для лікування онкохворих

0
332

Народний депутат України Антон Яценко продовжує звітувати про свою роботу в сфері медицини на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Звітую про свою роботу в сфері медицини.Нещодавно керівництво Христинівської центральної районної лікарні звернулось…

Опубліковано Яценко Антон Пʼятниця, 15 травня 2020 р.

Народний обранець повідомив, що нещодавно керівництво Христинівської центральної районної лікарні звернулось до нього з проханням допомогти забезпечити медичним препаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.

Христинівську центральну районну лікарню забезпечено ефективним препаратом для лікування онкохворих

Його застосовують для лікування пацієнтів зі значною крововтратою та онкохворих. Цей препарат є надзвичайно ефективним і тривалий час лікарня потребувала його.

Тому у рамках його співпраці з Благодійним фондом «Сучасне село та місто» на Христинівську центральну районну лікарню було передано 100 флаконів медпрепарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл.

Відтепер для надання медичної допомоги хворим у терапевтичному відділенні та відділенні інтенсивної терапії лікарні будуть використовувати цей дороговартісний медпрепарат.

Пацієнти зможуть отримати його безкоштовно, але тільки за призначенням лікаря. 

Парламентар закликав всіх спільними зусиллями допомагати лікарням. А також додав, що він і надалі турбуватиметься про здоров’я людей.

Нагадаємо, за підтримки народного депутата життєво важливим медпрепаратом «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін» 100 мл було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаський обласний онкологічний диспансер, Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я