Хто може бути причетний до отруєння собак у мікрорайоні ДОСи в Умані?

0
413

З`явилась додаткова інформація про осіб, які можуть бути причетні до отруєння семи собак по вул. Європейській,102А, Б, В у мікрорайоні ДОСи міста Умань.

Оприлюднено скріншоти переписки живодерів з Viber-спільноти «ОСББ Європейська, 102», які містять погрози про вбивство собак.

У цій переписці садисти з іменами «Nataliia», «Margarita Shtovba», «Юрий Саражин», «Антона» пишуть про те, що одну з собак треба вбити, швидше усипити…

У зв’язку з цим, народний депутат України Антон Яценко вже звернувся до Національної поліції України, Офісу генерального прокурора, Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо термінового відкриття кримінального провадження та проведення досудового розслідування із встановлення осіб вбивць, які причетні до отруєння тварин.

Якщо у вас є інформація про осіб, які причетні до злочинів, прошу терміново повідомити мене в особистих повідомленнях на сторінках у соцмережах Фейсбук, Інстаграм. Також звертайтесь до мене за номером телефону: +38 (067) 406-83-61. Або ж одразу повідомте у поліцію за номером телефону 102“, – написав народний обранець на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, відповідно до ч.3 ст. 299 Кримінального кодексу України жорстоке поводження з тваринами карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я