Гуморист з Умані переміг на міжнародному конкурсі

0
469

2 жовтня в Одеській обласній філармонії відбувся ХV Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців гумору і сатири, музичного фольклору. За рішенням кваліфікованого журі диплом лауреата першої премії отримав студент з Умані Максим Турчинський.
Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету, актор народного театру драми і комедії УДПУ Максим Турчинський зазначив, що рівень проведення конкурсу-фестивалю був дуже високим, інформує Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

«Конкурс проведений на високому рівні за участі професійних та аматорських виконавців і залишив по собі гарний настрій, цінний досвід та масу задоволення», – написав Максим Турчинський на своїй сторінці у Facebook.

Режисер Народного театру драми і комедії УДПУ Наталія Алексеєва також була нагороджена дипломом «За високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва».

Довідково. Щорічний Міжнародний конкурс-фестиваль гумору і сатири, музичного фольклору традиційно проходить в Одесі та присвячується Андрію Сові – українському актору, гумористу і майстру художнього слова

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я