І Туристичний Форум: які переваги отримають уманчани від розвитку туризму в Умані

0
1064

Дисконтні карти для подорожуючих, туристичні електрокари та розвиток релігійного туризму: ці та інші питання розглядались на І Туристичному Форумі, який розпочався 31 травня в Умані. Близько 100 учасників взяли участь в жвавих обговореннях та панельних дискусіях, мета, яких розвиток міста Умані  як прогресивного туристичного центру. Організаторами заходу виступили Уманська міська рада та Благодійний фонд «Умань тумороу».

Як зазначають організатори, І Туристичний Форум має на меті об’єднати зусилля міської влади, громадських об’єднань та ініціативних уманчан заради розвитку міста.

Фото Олександра Цебрій.Туристичний Форум це черговий крок популяризації нашого міста. Ще два роки тому, ми визначили одним з векторів розвитку саме туристичний шлях. Вже проведена низка чудових фестивалів та конкурсів і ось сьогодні ми зібрали таку масштабну платформу для обговорень, щоб люди  могли висловити свою думку «як?», «в  який спосіб?» нам і надалі популяризувати наше рідне місто. –   зазначив міський голова, Олександр Цебрій.

Крім того, під час обговорень Форуму учасники  визначили переваги збільшення потоку туристів для жителів міста. Крім, надходжень до бюджету, внаслідок збільшення кількості об’єктів гостинності буде створенно нові робочі місця.

І Туристичний Форум: які переваги отримають уманчани від розвитку туризму в Умані-Сьогодні найважливіша подія в туристичному житті Умані, тому що ми запросили сюди найвидатніших фахівців туристичної галузі та сфери гостинності.  Перш за все,  Умані варто очікувати надходження інвестицій, а по-друге, незабаром відбудеться упорядкування готельні бази, прихід до нас великих готельних мереж   та створення нових робочих місць для уманчан. –  резюмував Голова Благодійного фонду «Умань тумороу», Олександр Файнін.

На разі, позитивними наслідками збільшення кількості туристів в Умані є додаткові фінансові надходження до місцевого бюджету.  За останній рік завдяки впровадженню туристичних цікавинок до міста завітало на 35% туристів більше ніж у 2016 році. Як наслідок, за рахунок туристичного збору міський бюджет отримав  на 27% більше коштів ніж за попередні роки.

І Туристичний Форум: які переваги отримають уманчани від розвитку туризму в Умані

На І Туристичний форум завітали представники великих готельних мереж, народні депутати України, експерти в галузі туризму та ініціативна молодь. Зокрема, гості поділились дієвими стратегіями розвитку туризму у власних містах.

І Туристичний Форум: які переваги отримають уманчани від розвитку туризму в Умані-На сьогоднішній день, внутрішній туризм стає мейнстрімом  і люди все більше хочуть подорожувати Україною.Наша історія успіху це покрокова схема, яку можна використовуватив будь-якому місті.  Зокрема, у 2017 році Тернопіль відвідало 197 тисяч туристів, а коли ми лише починали впроваджувати туристичні цікавинки у 2015 році, тоді місто щорічно відвідувало лише 95 тисяч. – розповів Тарас Ковальчук, Директор туристично-інформаційного центру міста Тернопіль.

У рамках заходу всі бажаючі мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на актуальні питання в сфері туризму та гостинності та висловити власні думки щодо подальшого туристичного розвитку Умані та Уманщини.

-На мою думку, крім туристичних принад міста, потрібно розвивати  також і зелений туризм. Наприклад, зараз ми працюємо над пішохідним маршрутом околицями Умані. І це буде круто, тому що ті туристи, які  приїздять в «Софіївку» чи в район паломництва  і мають  декілька вільних днів, для них цілком реально організувати своєрідний «похід вихідного дня», під час якого люди зможуть активно відпочити, насолоджуючись природою. – запропонував учасник Форуму, тревел-блогер  Дмитро Крижанівський.

Також під час Форуму для всіх присутніх була презентована перша туристична карта Умані, яка містить всі основні туристичні локації міста.

І Туристичний Форум: які переваги отримають уманчани від розвитку туризму в Умані

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я