І Туристичний Форум в Умані: Як зробити місто привабливим для туристів?

0
1577

Зробити Умань туристичною Меккою України, вирішити нагальні проблеми міста у сфері гостинності та на прикладі успішних туристичних міст вибудувати ефективну стратегію розвитку туризму в Умані: вперше в місті задля обговорення та обміну досвідом створено платформу, де провідні спеціалісти туризму, власники бізнесу та всі бажаючі мають змогу взяти участь у розвитку власного міста.

Похожее изображение31 травня – 1 червня в Умані відбудеться І Туристичний форум. Організаторами заходу є відділ туризму Уманської міської ради та Благодійний фонд «Uman Tomorrow».

 

 

Як зазначають організатори, Туристичний форум має на меті спільно вирішити наболілі питання у сфері гостинності та туризму.

– За останні два роки місто Умань впевнено розвивається у туристичному напрямку – з’являються нові туристичні об’єкти, зокрема,комплекс фонтанів «Перлина кохання», туристичні маршрути – Таємничими підземеллями Василіанського монастиря, проводяться різні фестивалі (фестиваль повітряних куль, Уманська масляна, фестиваль фарб тощо). Місто стає все більш відомим серед туристів і не лише завдяки парку «Софіївка» і мікрорайону паломництва. Разом з тим в місті існує велика кількість проблем, які гальмують розвиток туристичної галузі – незадовільний сервіс в готелях і закладах харчування, недостатня кількість хороших готелів чи хостелів, хаотичні різнобарвні вивіски на будинках в центральній частині міста тощо. Тому цього року ми  разом з БФ «Умань туморроу» (Uman Tomorrow) вирішили провести перший туристичний форум Умані, який стане платформою для спілкування та обміну досвідом представників туристичної галузі всієї країни, підприємців, всіх небайдужих до туризму мешканців. – зазначає керівник відділу туризму Уманської міської ради Анна Ковальова.

Картинки по запросу фестиваль холі в умані

Картинки по запросу підземелля василіан

І Туристичний Форум в Умані збере найкращих фахівців та експертів галузі з усієї України. У програмі Форуму передбачено дві ключові сесії: під час першої сесії відбудеться обговорення  локацій і об’єктів, які вже існують та їх нагальні проблеми. Під час другої сесії  йтиметься про важливість спільної роботи, роль громад, асоціацій, альянсів у розвитку туризму та дестинацій.

– Наша мета – зробити місто найпопулярнішим туристичним напрямком в Україні та відкрити Умань для Європи, Близького Сходу та Америки, –  повідомляє Олександр Файнін, очільник Благодійного фонду ” Uman Tomorrow “

І Туристичний Форум в Умані: Як зробити місто привабливим для туристів?

Зареєструватися для участі у Форумі можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1rHkJE…ested=true

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я