Я – донор: 28 студентів медколеджу організували благодійну акцію

0
295

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу -порятунок людських життів.

Щороку в Уманському медичному коледжі проводяться Дні донора. З метою широкого залучення студентської молоді до зазначеної акції, здача крові проводиться окремо на відділеннях  сестринської та  лікувальної справи.

26 вересня 2018 року юнаки та дівчата відділення «Лікувальна справа», що досягли повноліття, мали змогу  долучитися до благородної справи і стати добровільними донорами. Завідувачем відділення «Лікувальна справа» Коріняк Оленою Павлівною, фельдшером коледжу Чернегою Мирославою Анатоліївною та керівниками груп відділення проводилася роз’яснювальна робота  щодо переваг донорства.

28 студентів відділення підтримали зазначену благодійну акцію і стали  добровільними донорами, розуміючи, що своєю кров’ю вони врятують чиєсь життя.

Наступний етап акції запланований на 9 листопада 2018 року, до здачі крові долучаться  студенти відділення «Сестринська справа».

Я - донор: 28 студентів медколеджу організували благодійну акцію

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я