Я прибрав, черга за тобою: уманські студенти долучилися до природоохоронної акції

0
544

У рамках щорічного International Clean Beach day було організовано природоохоронну акцію “Упорядкування прибережної смуги річки Чиканки”.

У рамках щорічного International Clean Beach day з благоустрою узбережжя річок, морів та океанів та за ініціативи викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету УДПУ було організовано та проведено природоохоронну акцію “Упорядкування прибережної смуги річки Чиканки”.

Я прибрав, черга за тобою: уманські студенти долучилися до природоохоронної акціїМетою акції є попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів, до якої долучилися студенти-екологи, адже саме вони відіграють важливу роль у захисті навколишнього середовища і його збереженні для майбутніх поколінь.

 

 

Я прибрав, черга за тобою: уманські студенти долучилися до природоохоронної акціїНа береговій смузі річки Чиканки, в районі агробіостанції університету, проведено укріплення берегів, прибрано прибережну смугу річки від побутового сміття, організовано благоустрій суміжних територій, проведено агітаційно-пропагандистську роботу серед жителів мікрорайону, встановлено інформаційний щит.

Крім того, студенти УДПУ дружно вийшли на  планове прибирання – було упорядковано і прибрано від сміття та сухого опалого листя всі території.  Погода була сприятливою, тому студентська молодь швидко впоралися із поставленими завданнями. Своїм прикладом студенти університету постійно закликають всіх небайдужих зробити навколишній світ чистішим, утримувати власні і прилеглі території в належному естетичному та санітарному стані.

Я прибрав, черга за тобою: уманські студенти долучилися до природоохоронної акції

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я