Як викладачі УДПУ пропагують народне музичне мистецтво?: 20-річчя відсвяткувало Тріо “Гонта”

0
506

Чистота і злагодженість звучання, висока виконавська культура і художній смак. Все це – тріо «Гонта», вокальний чоловічий ансамбль, створений Анатолієм Купчиком у 1998 році. Незмінними учасниками тріо є колишні студенти, а нині викладачі Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини Петро Волошин, Василь Семенчук та Валентин Купчик, який з грудня 2005 року є керівником колективу.

Творчий чоловічий колектив – переможець телевізійного проекту «Фольк-music», учасник хіт-параду «Наша пісня» І каналу Українського телебачення, Всеукраїнського марафону української пісні в рамках встановлення Україною світового рекорду, занесеного до «Книги рекордів Гіннеса». З 2009 року всім трьом присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України».

Як викладачі УДПУ пропагують народне музичне мистецтво?: 20-річчя відсвяткувало Тріо "Гонта"Колектив активно пропагує українське народне музичне мистецтво. Основу репертуару становлять народні пісні та твори українських композиторів в обробках П. Демуцького, М. Лисенка, М. Леонтовича. Більшу частину репертуару становлять українські народні пісні в обробці Анатолія Купчика та Василя Семенчука.

19 квітня народний аматорський колектив Тріо «Гонта» відсвяткували свій 20-річний ювілей творчої діяльності.

На свято, окрім друзів та шанувальників, були запрошені й почесні гості: міський голова Олександр Цебрій, ректор педагогічного університету ім. Павла Тичини Олександр Безлюдний, директор приватного сільськогосподарського підприємства «Уманський тепличний комбінат» Микола Гордій, генеральний директор ПАТ «Уманьферммаш» Анатолій Ліпкан та інші.

З вітальним словом до ювілярів звернувся очільник міста Олександр Цебрій та вручив Почесну грамоту Черкаської обласної ради за багаторічну творчу діяльність, вагомий особистий внесок у розбудову національної культури і мистецтва України, організацію змістовного дозвілля міської територіальної громади та з нагоди 20-річчя від дня заснування народному аматорському колективу  Тріо «Гонта».

Як викладачі УДПУ пропагують народне музичне мистецтво?: 20-річчя відсвяткувало Тріо "Гонта"Також, Олександр Володимирович нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету Уманської міської ради за багаторічну творчу діяльність, організацію змістовного дозвілля жителів міста,  активну  участь в загальноміських, обласних та міжнародних  культурно-мистецьких заходах, вагомий  внесок у розбудову національної культури і мистецтва України, пропаганду української пісні та з нагоди 20-річчя від дня заснування народного аматорського колективу – тріо «Гонта» учасників колективу, Заслужених працівників культури України: Петра Волошина, Валентина Купчика та Василя Семенчука.

«Уманчани пишаються Вашими досягненнями. Ви своєю наполегливою працею здобули заслужену славу не тільки в Україні, а й за її межами. За високий професійний рівень Ви неодноразово відзначені нагородами на всеукраїнських і міжнародних фестивалях. Але найбільшою Вашою перемогою є любов та шана глядачів» , – сказав міський голова Олександр Цебрій.

Як викладачі УДПУ пропагують народне музичне мистецтво?: 20-річчя відсвяткувало Тріо "Гонта"

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я