Дводенний тренінг для уманчан – Як заробляти на Ютубі: ТОП-5 порад від журналіста Богдана Буткевича

0
585

Ви мрієте про ідеальну роботу? Напевно це виглядає приблизно так: Ви самостійно вирішуєте, коли Вам варто попрацювати, або ж навпаки – відпочити, у Вас немає шефа і не доводиться кожного дня о 8 годині йти до офісу, Ви самі собі господар, а зарплату отримуєте виключно у доларах. Реалізувати все це допоможе Ютуб. Цікаво як? «Вечірка» пропонує ТОП-5 лайфхаків від журналіста, ведучого ЧБ Шоу Богдана Буткевича.

Картинки по запросу ютубВиберіть тему в якій Ви професіонал і поділіться цими знаннями з іншими за допомогою відеоблогу в Ютубі. Навіть якщо Ви вмієте гарно забивати цв’ях в стіну, розкажіть іншим. Не соромтесь. Вигадаєтебагато людей знають як правильно забити той цв’ях?

Картинки по запросу ютуб

Жартуйте у своєму блозі. Люди хочуть фану, робіть те, що людям буде «по приколу». Ви помітили, яка шалена популярність в стендап-коміків та різних відео-приколів?

Картинки по запросу ютубВчіть англійську, мінімальні основи монтажу та відеозйомок. Контент, який Ви подаєте через Ютуб повинен бути естетичним.

 

Картинки по запросу ÑŽÑ‚ÑƒÐ±Ніколи не знімайте відео, тримаючи телефон вертикально.Над цим в Ютубі насміхаються.

 

Картинки по запросу ютубМонетезуйте свій аккаунт. Іншими словами, увімкніть функцію реклами.Чим популярніший блог, тим більше Ютуб буде використовувати ваші відео для реклами. А за це платформа буде Вам платити гроші.

Відтак, щоб досягнути успіху на Ютубі, Вам достатньо лише регулярно завантажувати цікавий контент. Головне – не здаватися, слава рідко приходить без наполегливої роботи.

Фото Ирины Ходаковской.26 квітня за ініціативи відділу інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету Уманської міської ради розпочався дводенний  семінар «I am Media»  під час якого Богдан Буткевич та Олена Литвинова дадуть провірені методики по розвитку власного блогу.

Участь у семінарі безкоштовна.

Нагадуємо, Ви ще маєте можливість відвідати лекцію від засновниці «Школи прибуткового блогінгу» Олени Литвинової завтра об 11 годині в Уманській міській раді.

Проект реалізовується громадською організацією «Фундація прав людини» , за підтримки Robert Bosch Foundation у партнерстві з Міжнародним благодійним фондом «Небайдужі».

Фото Богдана Буткевича.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я