Яскраві фотозони, малювання та таємний спікер: в Умані відбувся другий #мамапікнік

0
844

У вівторок, 3 липня, у дендропарку «Софіївка» кілька десятків уманчан зібралися на другий #мамапікнік. Про це повідомляє  “Умань Інфо”.

Організатори – Іванна Гураєвська, Єлизавета Панченко та Лілія Кушніренко запросили матусь з дітьми на дозвілля в стилі арт. Малюки малювали, створювали цікаві доробки та просто гралися. А на матусь очікувала міні-лекція від популярного уманського психолога Анни Якименко. Традиційно, пікнік завершився солодким перекусом та безкоштовною фотосесією.

– У нас шестеро дітей на трьох і одна спільна ідея, яка встигла дозріти цього літа, та яка вже активно дає плоди. Це вже наш другий #мамапікнік, але хвилювання було як вперше. Були і помилки, і не враховані деякі організаційні питання, але ми врахуємо цей досвід на наступний раз. Одне знаємо точно, ми рухаємось у правильному напрямку. Тим більше з такою підтримкою. Інші мами підтримують нас. Вони ж нас і надихають, і окриляють і додають впевненості. Як добре, що всі ми, і організатори, і учасники, на одній хвилі. І це для нас найбільший стимул, – зазначила організатор Іванна Гураєвська.

Яскраві фотозони, малювання та таємний спікер: в Умані відбувся другий #мамапікнік

Уманчани активно підтримують мама пікнік. Пропонують допомогу та співпрацю.

– Спочатку ми не сподівалися на підтримку, але уже після першого заходу нам почали надходити пропозиції щодо співпраці. На приклад, @prokat_k_uman виділила безкоштовно розвиваючий центр. Також є кілька охочих взяти творчу або пізнавальну частину заходу на себе, пропонують локації, декор, місця проведення, і навіть кошти. Безцінним є і допомога у підготовці зони для пікніка та спільне прибирання, – розповідає організатор Єлизавета Панченко.

Яскраві фотозони, малювання та таємний спікер: в Умані відбувся другий #мамапікнік

Традиційно, уманські фотографи підтримали захід і провели безкоштовні фотосесії учасникам.

– Цікаво як для мам, так і для діток, нові знайомства, гора позитивних вражень,в нашому місті взагалі нема таких заходів, де б мами разом з дітками займались чимось цікавим для обох і просто відпочивали! А вирішила допомогти тому, що дуже люблю фотографувати, то чому б не поєднати приємне з корисним, ще й коли є така можливість, – зазначила фотограф Катерина Рябіщук.

– Як для мами, такий досвід мені цікавий спілкуванням та обміном досвідом з іншими матусями. Також сподобалась зустріч з психологом. І моїй дитині подобається, з радістю йдe туди знов. Зголосилась фотографувала, бо це цікава практика та досвід, – каже Тетяна Ковальска.

Яскраві фотозони, малювання та таємний спікер: в Умані відбувся другий #мамапікнік

Наразі уманчанки готують третій #мамапікнік. Усю інформацію про пікніки, які відбулися чи то про майбутні наші заходи можна дізнатися в інстаграмі за хештегом #мамапікнік. Також нині йде робота зі створення окремої сторінки, де буде зібрана вся інформація.

– У житті маю чітку позицію: не подобається – змінюй! А ще вірю в те, що Всесвіт нас зводить з людьми, з якими ми “на одній хвилі”. Тому дуже рада, що з Іванкою та Лізою ми на одній хвилі. Хоча по життю ми з ними дуже різні. Маємо різні захоплення, професії.  Та, можливо в цьому і є наша сила.  І саме тому #мамапікнік став для нас  чимось більшим, ніж разова ідея, – розповідає Лілія Кушніренко.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я