«Європейська зима»: коли чекати сильних морозів на Уманщині

0
222

Грудень видався теплим на всій території Черкаської області та України загалом. Атлантичні циклони, які рухаються по північних широтах європейського континенту, цього тижня забезпечать дещо підвищений температурний фон і на Уманщині. Проте синоптики прогнозують, що морози повернуться з 20 грудня.

Внаслідок проходження теплого фронту цього тижня середньодобова температура на Уманщині підвищилася на 2-3º. При цьому нічна температура становить близько 0º, а денна досягає 4-6º тепла. В нічні та ранкові години посилений приток тепла сприяє утворенню туманів, місцями спостерігається ожеледиця.

«Європейська зима»: коли чекати сильних морозів на Уманщині

У четвер на Уманщину прийде невеличке похолодання. Нічна температура знову знизиться до 2-4º морозу, а денна ледве буде дотягувати до 1-3º тепла. Наприкінці тижня у регіон прорвуться атмосферні фронти, які принесуть із собою дощ, мокрий сніг та сніг. Дискомфорту додаватиме посилений вітер.

«До 20 грудня у регіоні пануватиме «європейська» зима, температурний фон відповідатиме більше кінцю листопада. Така тепла, як для цього періоду погода, не дає змоги отримувати задоволення від активних занять зимовими видами спорту, проте дозволяє значно економити енергоресурси для опалення приміщень», ― зазначили у Черкаському обласному гідрометцентрі.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я