Ірина Плетньова: «Боремось за чесні вибори в Умані!»

0
557

Голова Уманської міської ТВК Джим Тетяна Євгенівна, її заступник та деякі члени ТВК отримали хабар у сумі 10 тис дол США, щоб не реєструвати в міській ТВК депутата Уманської міської ради, керівника громадської приймальні народного депутата України Антона Яценка в Умані Ірину Плетньова, як кандидата на посаду Уманського міського голови та політичну партію “ЗА МАЙБУТНЄ”.

Про це Ірина Плетньова повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вона наголосила, що такі дії спрямовані на те, щоб не допустити її до участі у місцевих виборах 25 жовтня. А також заблокувати можливість народному депутату України Антону Яценку йти першим в списку політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” до Черкаської обласної ради та Уманської міської ради.

Депутат Уманської міської ради наголосила, що такі махінації провертає група осіб на чолі з діючим міським головою Цебрієм.
Тому вона вже звернулась до правоохоронних органів щодо цього питання. Також за потреби буде направлено судові позови.
«Аферисти, які пішли на такі злодіяння у період виборчого процесу, мають понести відповідальність згідно з Законом», – додала Ірина Плетньова.

Такою вона зауважила, що сьогодні буде подано документи в Уманську міську міську ТВК на реєстрацію її, як кандидата на посаду Уманського міського голови та політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ”.

«Вірю, що наша команда переможе!» – зазначила Ірина Плетньова.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я