Ірина Плетньова: «Вимагаємо скасувати “карантин вихідного дня” у місті Умань!»

0
1095

13 листопада об 11 годині у місті Умань відбувся страйк підприємців. Вони виступили проти постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» щодо так званого «карантину вихідного дня». 

Як міський голова, Ірина Плетньова публічно заявила, що вона підтримує  позицію підприємців.

Відео: Top King

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Людей хочуть залишити на межі виживання. Чому у будні дні вони мають право ходити в магазини, на ринки, в кафе, а у вихідні дні їм забороняють це робити?Тому ми маємо вжити всіх необхідних заходів для захисту людей у цій ситуації», – прокоментувала новообраний міський голова.

13 листопада на позачерговій сесії депутати Уманської міської ради підтримали рішення про звернення депутатів Уманської міської ради до Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та Асоціації міст України. 

«Ми вимагаємо Кабінет Міністрів України скасувати ту частину постанови, яка стосується так званого «карантину вихідного дня»», – прокоментувала пані-мер.

Крім того, на Офіційному інтернет-представництві Президента України є петиція «Ні карантину вихідного дня! Ні обмеженням в здійсненні підприємницької діяльності!». Кожен охочий може підтримати дану петицію і допомогти підприємцям.

Як міський голова, Ірина Плетньова пообіцяла відстоювати інтереси підприємців.

Нагадаємо, Уряд запровадив карантин вихідного дня з 14 до 30 листопада 2020 року.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я