Юних уманчан запросили до участі в художньому конкурсі «Охорона праці очима дітей»

0
170

Наразі на Черкащині триває відбірковий регіональний тур VІI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Нещодавно на розгляд журі було представлено роботи перших учасників, виконані у різних формах: фарбами, олівцями, графікою.

Перші роботи на конкурс надіслали школярі молодших класів Степанківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (село Степанки, Черкаський район), а також загальноосвітніх шкіл №6 та №12 міста Сміла.

Школярі міста Умань також мають змогу долучитися до участі у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». В Управлінні Держпраці у Черкаській області зазначили, що запрошення були надіслані в усі органи місцевого самоврядування області та школи об’єднаних територіальних громад.

Юних уманчан запросили до участі в художньому конкурсі «Охорона праці очима дітей»

Цього року на Черкащині відзначається особлива активність з боку потенційних учасників конкурсу «Охорона праці очима дітей». Зокрема, фахівців Управління Держпраці запрошують для участі у відкритих уроках, щоб діти краще розумілися на тематиці конкурсу.

«Дуже приємною несподіванкою у 2019 році стало зацікавлення участю у конкурсі з боку школярів 1-2 класів. У такому віці формується правова свідомість дітей, тому мету конкурсу ― сформувати свідому позицію щодо значення здорових і безпечних умов праці ― буде досягнуто», ― зазначила начальник Управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва.

Юних уманчан запросили до участі в художньому конкурсі «Охорона праці очима дітей»

Фінал конкурсу «Охорона праці очима дітей» відбудеться у період з 15 березня по 28 квітня 2019 року.

Конкурсні роботи потрібно надіслати до Управління Держпраці у Черкаській області (18000, Черкаська обл., м. Черкаси, б-р Шевченка, 205, 3 поверх) до 15 лютого 2019 року.

Положення конкурсу «Охорона праці очима дітей» можна переглянути за посиланням.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я