Юрій ДРОБІЛКО: сьогодні молодь має унікальний шанс стати успішними

0
1415
Спорт і молодь: Юрій Дробілко вірить, що спорт і здоровий спосіб життя допоможуть уманській молоді у досягненні успіху

Він увірвався в уманську політику несподівано. Юрій Дробілко, який започаткував в Умані «університет здоровя та успіху» під назвою «Амарант», був аполітичним. Проте все змінили останні вибори. Сьогодні він зустрічає сто днів своєї нової місії – депутата міськради. Провів він їх нестандартно. Жодної сварки, публічних звинуваченнь. Він просто залучає молодь до спорту і… разом з цією молоддю допомагає дітям-сиротам та літнім людям, започаткувавши своєрідні «дні доброти»…

У свій час Юрій Дробілко перший в Умані влаштував безалкогольно-вегетаріанське весілля та створив розважально-спортивний комплекс, який стимулює бути здоровим, сильним та успішним. Його бізнес на сто відсотків можна назвати соціально-відповідальним. Який дає уманчанам безпеку, здоров’я та майбутнє.

Тепер він веде безкомпроматно-корисну для міста політику. Розмовляючи про свої перші сто днів у якості депутата, він розповів:

Про спорт та молодь: Молодь – це наше майбутнє. Наша ціль – це справжнє здоров’я, розвиток і щастя. Місія «Амаранту», це фізично здорове духовне суспільство. Ми з братом двадцять років тренувалися у підвалі. І після тренувань бачили, як хлопці йшли в яскраві бари. Ми мріяли про яскраву залу. Де зайняття спортом будуть цікаві. Сьогодні ми це зробили. Спортзали, роллер-дром, боулінг, кафе. Ми пропонуємо вибір. Чи ти йдеш придбати пляшку алкоголя. Чи ти за ці ж гроші можеш пограти в боулінг, покататися на роллердромі, займатися фізичними вправами чи опановувати бойові мистецтва. Або ж відвідати безалкогольну дискотеку і весело провести час. Проте це лише верхівка ідеї. Головне, що молодь може відчути власні сили та стати активною, діловою та успішною у бізнесі.

Про новий час та нову кризу: Сьогодні для молоді – унікальний час. З одного боку – важко. Але з іншого – у цей час потрібно брати відповідальність за свій розвиток, щастя та успіх. За своє життя, здоровя і емоційний стан. Ані держава, ані учбові заклади, ані лікарні, не навчать нас як жити в цьому світі та не зроблять нас здоровими та розумними. Це ми маємо робити самі..Шукати людей реалізованих та успішних,  брати приклад з них та діяти!

А вісімдесят відсотків успішних бізнесменів – це люди спорту і здорового харчування, які читають книжки.  Люди в стані образи до життя та претензій до оточення – не займаються спортом і дивляться телевізор.

Про депутатство: В цьому плані я ще вчуся. Як і на що можна впливати для вирішення проблем міста. Тепер маю відповідальність за регіон. Безпосередньо займаюся районом вулиці Пролетарська. Як депутат, вникаю в культурні проблеми міста.

Про благодійність: Разом з колективом ми узяли курс на максимальну підтримку дітей та літніх людей. Раз на тиждень, по вівторках, у нас «день добрих справ» – ми обходимо літніх людей в районі вулиці Пролетарської і допомагаємо. Забезпечуємо продуктами, які вони не можуть собі придбати. Також взяли традицію запрошувати до нас дітей з притулку. Щоб вони могли смачно пообідати та розважитись, займатись спортом.

Про міську раду і нову команду: Що змінилося в новій Раді? Нова Рада має майже 30 нових депутатів і більшість з них – це  люди “діла”, які дійсно хочуть щось робити. Для свого міста, для країни. Це люди, які готові брати на себе відповідальність. Більшість з них підприємці,. У нас такі – міський голова Олександр Цебрій, депутати Сергій Кисляк, Вячеслав Степанський, та ще гарний десяток . Люди, які змогли створити себе, збудувати свої компанії. І маючи цей досвід та бажання щось змінити у рідному місті,  вони працюють. І ми вже бачимо результати.

Юрій ДРОБІЛКО: сьогодні молодь має унікальний шанс стати успішними
Дякуємо за щирість: діти з притулку постійні гості «Амаранту»

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я