Юні уманчани зайняли призові місця в обласних змаганнях з повітряних зміїв

0
57

12-13 квітня на базі Черкаського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні змагання з повітряних зміїв. Участь у турнірі взяли вихованці Уманської станції юних техніків.

Креативність, стендовість та кут підняття повітряних зміїв оцінювало професійне журі. Про це повідомили у відділі освіти Уманської міської ради.

Учасники вправно керували плоскими, коробчастими та іншими видами повітряних зміїв. Діти демонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних вмінь, які здобули, займаючись у гуртках.

Юні уманчани зайняли призові місця в обласних змаганнях з повітряних зміїв

За результатами змагань вихованці Уманської станції юних техніків посіли третє командне місце. До складу команди увійшли: Ковалевський Іван, Коваленко Володимир, Ганута Мирослав та Килюшико Артем.

Також юні уманчани одержали низку перемог в особистій першості. У класі моделей «Об’ємний безкаркасний змій» третє місце посів Ковалевський Іван. У класі моделей «Змій–потяг» друге місце зайняв Коваленко Володимир. Переможцем у класі моделей «Експериментальний змій» став Килюшик Артем.

Довідка.

Повітряний змій був винайдений в Китаї понад 2000 років тому. Запускати зміїв ― це велике мистецтво, адже не все залежить від вітру. Потрібно ще вміти правильно управляти польотом, адже повітряний змій важчий за повітря. Літає він лише за рахунок своєї конструкції та тиску вітру на поверхню.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я