Юні уманські футболісти перемогли в усіх вікових категоріях на весняному чемпіонаті

0
25

У місті Умань вшосте відбувся щорічний Всеукраїнський турнір з футболу серед дитячо-юнацьких команд. За результатами змагань перше місце в усіх вікових категоріях здобули вихованці Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1.

Юні уманські футболісти перемогли в усіх вікових категоріях на весняному чемпіонаті

Організаторами турніру виступили: відділ з питань фізичної культури і спорту, Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1 та Уманська міська федерація футболу.

Юні уманські футболісти перемогли в усіх вікових категоріях на весняному чемпіонаті

Про це йдеться на сайті Уманської міської ради.

Юні уманські футболісти перемогли в усіх вікових категоріях на весняному чемпіонаті

З 23 по 25 березня змагались спортсмени 2008-2009 років народження:

  • І місце – ДЮСШ (Умань);
  • ІІ місце – «Арсенал» (Біла Церква);
  • ІІІ місце – ДЮСШ (Маньківка);
  • IV місце – «ДЮСШ – 11» (Одеса);
  • V місце – ДЮСК («УМАНЬ»);
  • VI місце – ДЮСШ (Березівка).

Кращі гравці в складі команд:

  • Мельник Андрій – ДЮСШ (Умань);
  • Толеровський Владислав – «Арсенал» (Біла Церква);
  • Кеба Максим – ДЮСШ (Маньківка);
  • Озарчук Шаміль – «ДЮСШ- 11» (Одеса);
  • Фернос Владислав – ДЮСК («УМАНЬ»);
  • Зиско Владислав – ДЮСШ (Березівка).

Кращі гравці по амплуа:

  • Воротар – Рассадін Іван (Умань);
  • Захисник – Майданюк Богдан (ДЮСК «УМАНЬ»);
  • Півзахисник – Василюк Леонід (Арсенал);
  • Нападник – Сапега Дмитро (ДЮСШ – 11);
  • Бомбардир – Журба Роман (Маньківка);
  • Гравець – Балюк Ілля (Умань);
  • Технічний гравець – Тарликов Дмитро (ДЮСШ «Умань»);
  • Приз глядацьких симпатій – Адзеленко Дмитро (Березівка).
Юні уманські футболісти перемогли в усіх вікових категоріях на весняному чемпіонаті

З 26 по 28 березня змагались спортсмени 2004-2005 років народження:

  • І місце – ДЮСШ (Умань);
  • ІІ місце – «Зірочка» (Кропивницький);
  • ІІІ місце – «Арсенал» (Біла Церква);
  • IV місце – «Поділ» (Київ);
  • V місце – «ДЮСШ – 11» (Одеса);
  • VI місце – «Моноліт» (Чорноморськ);
  • VII місце – «СДЮСШОР – Чайка 06» (Черкаси);
  • VIII місце – ДЮФК «Чорноморець» (Одеса).

Кращі гравці в складі команд:

  • Мельник Назарій – ДЮСШ (Умань);
  • Нетребенко Ілля – «Зірочка» (Кропивницький);
  • Одецький Дмитро – «Арсенал» (Біла Церква);
  • Шкляр Едуард – «Поділ» (Київ);
  • Шемет Олександр – «ДЮСШ- 11» (Одеса);
  • Дроздов Іван – «Моноліт» (Чорноморськ);
  • Ковряга Максим – «СДЮСШОР – Чайка 06» (Черкаси);
  • Завадський Тимур – ДЮФК «Чорноморець» (Одеса).

Кращі гравці по амплуа:

  • Воротар – Іванов Ярослав (Зірочка)
  • Захисник – Самотюк Владислав (ДЮСШ – 11)
  • Півзахисник – Кондрашин Ярослав (Поділ);
  • Нападник – Славіч Ілля (Моноліт);
  • Бомбардир – Шабатін Олег (Арсенал);
  • Гравець – Длугоборський Максим (ДЮСШ Умань);
  • Технічний гравець – Богдан Дмитро (ДЮФК «Чорноморець»);
  • Приз глядацьких симпатій – Волошин Єгор (СДЮСШОР – Чайка).
Юні уманські футболісти перемогли в усіх вікових категоріях на весняному чемпіонаті

З 29 по 31 березня змагались спортсмени 2006-2007 років народження:

  • І місце – ДЮСШ (Умань);
  • ІІ місце – «Зірка» (Кропивницький);
  • ІІІ місце – «Чайка» (Вишгород);
  • IV місце – «Локомотив-07» (Київ);
  • V місце – «СДЮСШОР – Чайка» (Черкаси);
  • VI місце – «Зірочка» (Кропивницький);
  • VII місце – «Арсенал» (Біла Церква);
  • VIII місце – «Столиця» (Київ).

Кращі гравці в складі команд:

  • Ткаченко Владислав – ДЮСШ (Умань);
  • Михайлов Богдан – «Зірка» (Кропивницький);
  • Зубенко Олександр – «Чайка» (Вишгород);
  • Романюк Ілля – «Локомотив» (Київ);
  • Трохіменко Роман – «СДЮСШОР – Чайка» (Черкаси);
  • Польовий Нікіта – «Зірочка» (Кропивницький);
  • Новік Максим – «Арсенал» (Біла Церква);
  • Кондратюк Максим – «Столиця» (Київ).

Кращі гравці по амплуа:

  • Воротар – Коваленко Владислав (СДЮШОР – Чайка);
  • Захисник – Кривоносов Клім (Зірочка);
  • Півзахисник – Яковлєв Ілля (Локомотив);
  • Нападник– Стадніченко Іван (ДЮСШ Умань);
  • Бомбардир – Кабанець Богдан (Чайка Вишгород);
  • Гравець – Міщенко Михайло (Зірка);
  • Технічний гравець – Шабатін Олексій (Арсенал);
  • Приз глядацьких симпатій – Родіонов Леонід (Столиця).
Юні уманські футболісти перемогли в усіх вікових категоріях на весняному чемпіонаті

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я