Хто буде перевозити уманчан: оприлюднено результати конкурсу перевізників

0
1062

За результатами засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування від 16 квітня 2018 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради від 24.05.2018р. №192 «Про результати конкурсу з перевезення пасажирів автобусними маршрутами №6 «Залізничний вокзал – Нова Умань» (графіки №1, 2, 4), №9 «Завод ЗБВ – Райлікарня» (графік № 5), №18 «Нова Умань –вул.Павлова» (графік №4)», у зв’язку з відмовою від укладання договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах м.Умань

ТОВ «Круїз-Авто», надано право на перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом загального користування №18 «Нова Умань – вул. Павлова» (графік №4) ФОП Науменко В.О. – претенденту, який посів друге місце під час участі у конкурсі 16.04.2018 р. строком на 1 рік.

Конкурс з перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування №6 «Залізничний вокзал – Нова Умань» (графіки №1, 2, 4) та № 9 «Завод ЗБВ – Райлікарня» (графік № 5) не відбувся.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я